25 Wrzesień 2020, 10:17:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Powitalnia a "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty"!

Zaczęty przez Szczurkov, 25 Wrzesień 2011, 21:31:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

Nie wytrzymałem!  >:( Prosiłem wielokrotnie, ale nikt mnie nie słucha.. Może jak ankietę zrobimy to ktoś zrozumie, że tak się nie da przeglądać forum! :(
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Arek

Dla kogoś kto wchodzi od czasu do czasu jest to dobre posunięcie, dla mnie jak jestem prawie codziennie raczej to nie przeszkadza

Szczurkov

Dobrze wiecie, że są tacy ludzie którzy na forum są codziennie, ale i tacy co wchodzą raz na miesiąc. Chodzi mi o to, że jeżeli np taki Pan xxx wejdzie po miesiącu na forum i przywita się ze wszystkimi ludźmi np (100 osób - specjalna przesada z mojej strony) którzy pojawili się na forum w ciągu tego miesiąca, to ważne informacje w nowych wątkach giną w tym tłumie. Natomiast przeglądanie każdego tematu pod tytułem: "siema jestem Henio" nie jest zbyt pasjonujące..
BRH+  tel. 530482278

furio

Wlasnie dostrzeglem problem :/ .... wszedlem po paru dniach i mam cztery strony " ostatnie nieprzeczytane watki " z czego 95% z powitalni

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

TomekzCK

moim zdaniem a znam to z forum "svałkowego" powitalnia jest zamykana automatycznie po 2 dniach i nikt nie odświeża takich precli jak moje przywitanie z 2009 :D
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Naitsabes

Cytat: Szczurkov w 25 Wrzesień 2011, 21:31:50
Nie wytrzymałem!  >:( Prosiłem wielokrotnie, ale nikt mnie nie słucha.. Może jak ankietę zrobimy to ktoś zrozumie, że tak się nie da przeglądać forum! :(

Już Ci Pszczurek mówiłem, że nie mam opcji odseparowania Powitalni od opcji 'pokaż wiadomości od ostatniej wizyty' (przynajmniej nie na moim poziomie dostępu). Nie rozumiem w ogóle jak ktoś może witać się z kimś sprzed roku czy dwóch. Osobiście problemu nie widzę ale pokombinuję i może coś się będzie dało z tym zrobić.

PS. Do tego czasu polecam wejść do powitalni (jak komuś się nagromadzi) i kliknąć 'zaznacz jako przeczytane'.

Motorynka

Cytat: Naitsabes w 26 Wrzesień 2011, 01:30:17
Cytat: Szczurkov w 25 Wrzesień 2011, 21:31:50

Już Ci Pszczurek mówiłem, że nie mam opcji odseparowania Powitalni od opcji 'pokaż wiadomości od ostatniej wizyty' (przynajmniej nie na moim poziomie dostępu). Nie rozumiem w ogóle jak ktoś może witać się z kimś sprzed roku czy dwóch. Osobiście problemu nie widzę ale pokombinuję i może coś się będzie dało z tym zrobić.

PS. Do tego czasu polecam wejść do powitalni (jak komuś się nagromadzi) i kliknąć 'zaznacz jako przeczytane'.

dokladnie szczurek, tez sie przerazilam, ale otworzylam mnie interesujace watki a reszta... jako przeczytane :))

LUZIK :))

Szczurkov

27 Wrzesień 2011, 11:41:16 #8 Ostatnia edycja: 27 Wrzesień 2011, 11:44:46 by Szczurkov
Seba, jeśli uda Ci się coś wykombinować będę wdzięczny. Motorynia "luzik" już nie działa.. a po za tym trzeba sobie życie ułatwiać i forum poprawiać tak, aby służyło nam jak najlepiej.  ;)  ;D
BRH+  tel. 530482278