19 Wrzesień 2020, 22:20:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/09/30 zagnańsk zlot miłośników Hondy

Zaczęty przez matti01ck, 23 Wrzesień 2011, 20:00:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kuba`125

1 Październik 2011, 17:43:28 #15 Ostatnia edycja: 1 Październik 2011, 17:46:33 by Kuba`125
Sorry ,ale się nie wyrobiłem i dzisiaj raczej już nie pojadę ,sorki :-[, swoją drogą ja nic nie blokowałem :o,

PW już przestawione.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Artur RR

Bylem pod bartkiem i na zalewie w kaniowie ani widu ani slychu zlotu Hond. Panowie gdzie to jest? :D
Peace Sells... But Who's Buying?

Rafał

Cytat: Artur RR w  1 Październik 2011, 23:35:52
Bylem pod bartkiem i na zalewie w kaniowie ani widu ani slychu zlotu Hond. Panowie gdzie to jest? :D

Też byłem w tych miejscach, krążyłem, szukałem i nie znalazłem. Widziałem parę grupek, do jednej się "podłączyłem" jadąc kawałem za nimi, ale wjechali na prywatną posesje i tak moje szpiegowanie się skończyło :P
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Domin

Ja ich spotkałem bo byliśmy w jednym Ośrodku, tylko nie w Zagnańsku a w Sielpi  :)

Kejt

Cytat: Rafał w  2 Październik 2011, 01:26:47

Też byłem w tych miejscach, krążyłem, szukałem i nie znalazłem. Widziałem parę grupek, do jednej się "podłączyłem" jadąc kawałem za nimi, ale wjechali na prywatną posesje i tak moje szpiegowanie się skończyło :P

Zapewne dlatego, że zlot - a właściwie spotkanie grupy osób z forum Hondy CB 500 - miał miejsce na prywatnej posesji  ;D Niestety być nie mogłam, więc szczegółów nie znam  - ale ten wątek powinien wszystko wyjaśnić: http://www.cb500.pl/viewtopic.php?f=9&t=3925

Rafał

Cytat: Kat w  3 Październik 2011, 01:18:07
Cytat: Rafał w  2 Październik 2011, 01:26:47

Zapewne dlatego, że zlot - a właściwie spotkanie grupy osób z forum Hondy CB 500 - miał miejsce na prywatnej posesji  ;D Niestety być nie mogłam, więc szczegółów nie znam  - ale ten wątek powinien wszystko wyjaśnić: http://www.cb500.pl/viewtopic.php?f=9&t=3925

Hahahahahahaha no to zonk ;D. A brzmiało poważnie: "V Ogólnopolski Zlot Miłośników Motocykli Honda CB 500" :D. Więcej w ciemno nie jadę :P!
                                                                                       John Milton

Kejt

Ależ to był "V Ogólnopolski Zlot Miłośników Motocykli Honda CB 500" - jak najbardziej poważnie - i najwyraźniej udał się wyśmienicie :) A że się zakamuflował... cóż, przesiądź się na CB, to na VI trafisz bez problemu  ;D (Fazerem mogę się zaopiekować :P)

Artur RR

Hehehehe no to ladnie, ja pod Bartkiem spotkalem mila pare na Hondzie Shadow ktora zaprosila mnie abym z nimi jechal do sielpi na zlot w/w motocykli ale uznalem ze wparowac "plastikiem" na taki zlot to wstyd i zrezygnowalem :D
Peace Sells... But Who's Buying?

Rafał

Cytat: Kat w  3 Październik 2011, 03:28:25
Ależ to był "V Ogólnopolski Zlot Miłośników Motocykli Honda CB 500" - jak najbardziej poważnie - i najwyraźniej udał się wyśmienicie :) A że się zakamuflował... cóż, przesiądź się na CB, to na VI trafisz bez problemu  ;D (Fazerem mogę się zaopiekować :P)

Nie można tak iść na łatwiznę... muszę żyć z piętnem posiadania Yamahy :p
                                                                                       John Milton