20 Wrzesień 2020, 02:27:47

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

panowie do ćwiczeń

Zaczęty przez mija, 26 Sierpień 2009, 19:00:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Motorynka

O matko tylko nie mow ze moj maz, bo ja wtedy na drzewo uciekam :) musialby duzo wypic zeby sie wyginac, drewniak jeden :p

mija

hehehe nie nie :Dprzynajmniej ja o takiej chęci nie słyszałam ale jak poczytasz temat trzy posty wyżej to zobaczysz :P

Naitsabes

Co by nie było, wygląda to komicznie w tych kombinezonach.

TomekAAA

To tak, żeby dowalić już do pieca całkowicie:

http://gazetapraca.blox.pl/2009/08/Taniec-z-Gwiazdami-br.html

Także, Panie nie oczekujcie od nas za wiele....

mija

Cytat: TomekAAA w 27 Sierpień 2009, 09:38:11
Czy naprawdę Was to kręci dziewczyny?

http://www.youtube.com/watch?v=tWxDOV8clwQ
http://www.youtube.com/watch?v=FM7bLKnR5-w&feature=related

to akurat wogóle, wręcz przeciwnie ;D ale nie porównujmy tych dwóch żałosnych prób do wstawionego mistrzowskiego pokazu 8)

82przemek

SebOOl

Cytat: 82przemek w 29 Sierpień 2009, 00:24:23
chetnego dalej nie ma ?:)
Nie ma bo żri jest nieprofesjonalne.
Jak by dziewczyny powyskakiwały ze staników to chętnych do działania na pewno było by wielu  ::) a tak chłopaki nie mają motywacyji :p
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Andrzej

SebOOL  nie zwalaj winy na żyri tylko przyznaj się że na trzeźwo nie masz szans ;D

Naitsabes

To może czas otworzyć coś i podziałać konkretniej. Nie bym się palił na twój ewentualny występ to uprzedzam by nie było niedomówień ale coś zrobić kiedyś wypada ;)

Motorynka

No to ja juz wam zalatwie muzyke na nastepnym spotkaniu  ;D
Ale bedzie jazda :))) a raczej zabawa :P
A nagroda bedzie taniec z żyri :)

Naitsabes

Chyba coś źle się zrozumieliśmy, miałem na myśli flaszkę, kto wie, może Sebol wyskoczy z tańcem brzucha

K-Pax

Jak na mój gust.... to MIja nie dotrzymała byś do końca takiego streaptizu, tylko albo uciekła, albo puściła pawia...hihihihi  ;D
Jak tam motobabki? Nie mam racji? NIe wolicie twardzieli, od takich Dżolów? Jest  jeden wyjątek, którego uwielbiam i staram sie naśladować.  ;D Król Juljan! "Wyginam smiało ciało! " z Madagaskar 2
hihihih
Narazka
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

Motorynka

Hehehe, tu nie chodzi o podniecanie sie tylko o fun, a lepszy jest fun ze znajomymi (nawet nie potrafiacymi tanczyc) niz z jakimis bubkami-sztywniakami :)   (jak bedziemy chcialy popatrzec na ciacha to sobie pojedziemy na zlot amazonek :P

Ć.M.A

motorynka pytanko bo jakoś mi się teraz skojarzyło jak z tym ciachem wyjechałaś  ;)
Wiesz , gdzie leży Krym ? .......................na ciostku ;D ;D ;D ;D ;D
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

Rafal

Dobrze ze chociaz twarz zakryta sasiedzi nie beda gadac 8)