20 Wrzesień 2020, 02:13:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

panowie do ćwiczeń

Zaczęty przez mija, 26 Sierpień 2009, 19:00:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

mija

uprzejmie informuję, że w porozumieniu z resztą motobabek na forum podjęłyśmy decyzję że każdy z forumowiczów płci męskiej powinien umieć dbać o dobre imię forum i humor naszej żeńskiej części ;)
dlatego też wrzucam materiał poglądowy z którego możecie korzystać do woli a co do efektów Waszej pracy to ocenimy je na next zlocie 8) 8) 8)
powodzenia ;D

http://video.google.com/videoplay?docid=2949508997989707181&q=biker

Iza

A jesli ktos zechce sie wylamac..trafi na nasza CZARNA LISTE  ;D

Do pracy Rodacy!!!

mija

a mamy ją bez żadnej ankiety nawet, czy się to Wam podoba czy nie 8)

Naitsabes

To ja mowie PAS i się wpisuje na czarną :P

mija

tylko komisja w której skład wchodzę mła i inne motobabki ma taką władzę  ;D rozpędziłeś się ;D

mati_cze

Świetny klip :) ale ja też niestety jestem zmuszony poddać sie walkowerem :( w tańcu jestem tragiczny i pomimo odpowiednio bezpiecznego stroju nie obyłoby się bez ofiar :) Więc mając na uwadze zdrowie i życie innych poddaję sie i przyznaje do sromotnej klęski.
Kim jestem? Jestem sobie:)

SebOOl

Hmmm .... wiesz po paru głębszych zdarzały się różne wyczyny ... jednak tak solo to nie bardzo .... lepiej w duecie ... może być z którąś motobabką  :P
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

mija

z którąś z komisji???? ::) ::) ::) to by mogło być opatrznie zrozumiane a tu jest konkurs bez kumoterstwa :P

SebOOl

Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

mija

no próbuj może się któraś zgodzi :P

Duszmen

już ja z wami zatańczę Madziu, czekaj no! A swoją drogą ładnie Ci to wychodzi, kombinezon zmieniłaś??
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

TomekAAA

Czy naprawdę Was to kręci dziewczyny?

http://www.youtube.com/watch?v=tWxDOV8clwQ
http://www.youtube.com/watch?v=FM7bLKnR5-w&feature=related

Bo ja patrząc na to mam lekki odruch wymiotny, za to powinni karać dożywotnim zakazem jazdy na motkach.  ;)(żart)

SebOOl

Taak...
Ciekawe czy jak by z tego kombinezonu wyskoczyła cycata laska to też byś miał odruch ... "wymiotny" ... lol  ;D

Motorynka

HEHEHEHEHEH, no coz ja chyba motobabka nie jestem skoro ominal mnie taki temat i za moimi plecami to wykombinowalyscie :P
Ale najlepszy jeste ten pierwszy, wygibusny :) a te klapsy :)))))))))))))  ale na serio, wole popatrzec jednak na wygibusne dziewczyny i to bez kaskow :) im to plepiej idzie :)
Hehe ja w komisji nie jestem wiec moge sie powyginac :p

mija

oj jak nie jesteś? ;D zdecydowanie jesteś ale powyginać się możesz bez przeszkód :P
nawet już ktoś chętny do wspólnego wyginania się pojawił- tylko termin treningów dogadać hehehhehe