4 Grudzień 2020, 05:22:36

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

BIESZCZADY lub PIENINY

Zaczęty przez pauluss, 31 Sierpień 2011, 12:54:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

pauluss

Witam. Mam zamiar wybrać się w Bieszczady lub Pieniny w dniach 9-11.09.2011. MOże ktoś jeszcze ma czas i ochotę sie przejechać?
Plan na Bieszczady to duża pętla i odpoczynek
Plan na Pieniny to Szczawnica Czorsztyn wypad na Słoeację na jakieś ciepłe wody.
Bardziej preferuję Bieszczady ale kto wie gdzie człowiek zajedzie:)
Pozdrawiam
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Fafik

Paulus a może coś takiego by Cię interesowało ( termin sie pokrywa, miejsca powinny jeszcze być)

http://yamahaxjrclub.pl/viewtopic.php?t=2394&postdays=0&postorder=asc&start=0
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

pauluss

Wybierasz się Rafał? Zobaczę. NAmawiam kumpla w Bieszczady. JAk nie będzie z kim jechać w góry to pewnie się wybiorę na zlot XJRek:)
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Fafik

no ja jadę już w czwartek (jak dobrze pójdzie chyba że źle to w piątek) ale Ramzes jedzie w piątek ok 16.  Dawaj Paweł, będzie fajnie :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

pauluss

USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Fafik

pewnie coś w dzień pozwiedzamy a wieczorem % (standard zlotowy:)  ) W tamtych rejonach nie byłem nigdy więc chętnie się wybiorę. Daj znać na dniach czy miejsce rezerwować.

pauluss

Dzięki Rafal ale jednak Bieszczady. Pozdrawiam.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

pauluss

Jadą w Bieszczady:
1. pauluss
2. Tomek AAA
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

pauluss

Bieszczady zaliczone - prawie cała wielka pętla, ciepłe wody VRBOV zaliczone, powrót do odmu zaliczopny.
Wycieczka udana - powrót w calości.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ