21 Wrzesień 2020, 09:29:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/09/11 Poznaj Podkarpacie na dwóch kołach

Zaczęty przez Dżej Dżej, 30 Sierpień 2011, 00:00:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dżej Dżej

Ja się wybieram już w piątek wieczorem ;D

http://www.ringroad.pl/images/stories/podkarpacie_plakat.jpg

Start
Salon Ring Road, Rzeszów, ulica Okulickiego 6 tel 661750750 /172502008
W godzinach 8:00-12:00 będziemy czekać na Was pod salonem Ring Road. Każdy uczestnik wypełni krótką ankietę i otrzyma mapę przejazdu. Trasa będzie liczyć około 300 km.

Trasa
Przejazd będzie liczył ok. 300 km i będzie przebiegał przez piękne tereny naszego województwa mało uczęszczanymi drogami z dobrą nawierzchnią. W połowie trasy będzie przygotowany catering, tak aby każdy uczestnik mógł się posilić i odpocząć. Na trasie będą także rozstawieni profesjonalni fotografowie z TVNu - każdy otrzyma na e-maila link, z którego będzie mógł pobrać profesjonalne zdjęcia zrobione na najładniejszych odcinkach trasy każdemu z Was! Na trasie będzie także kamera - aby zobaczyć się w TV Rzeszów :)

Meta
Zakończenie imprezy odbędzie się w Red Zone, ul. Torowa 3. Na 18:00 zaplanowane jest rozdanie nagród w kilku kategoria, które pozostaną niespodzianką... ale jedno jest pewne - nie liczy się czas przejazdu. Najładniejszy motocykl? Największa pojemność? Niech to będzie niespodzianka.

Organizatorzy:
- Forum motocyklowe "Podkarpackie Dwa Kółka"
- Ring Road Rzeszów - autoryzowany serwis i dealer YAMAHA, ulica Okulickiego 6
- Red Zone Rzeszów, Pub rockowo-motocyklowy
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Becker

akurat mam wolny dzień pomiędzy pracą, także z miłości do Podkarpacia, byłbym chętny, ale wyjechać mógłbym dopiero około 8:00 z CK, bo w piątek jestem w nocy w pracy. Byłoby spoczo, gdyby ktoś też śmigał w tej godzinie, to bym sam się nie toczył.
"...czary z elektrycznej gitary, dragi, bary, MOTORY i sex..."

Naitsabes

Już w piątek? Przecież impreza jest 11go, czyli w niedziele - będzie coś w sobotę?

Ja się wstępnie piszę. Zobaczę jak pójdą przygotowania bo 12go mam egzamin ale myślę, że będzie ok.

Becker

aj ... sam się zakręciłem patrząc na grafik  ;D
w niedziele rano o 8:00 będę mógł wyruszyć z CK  ;)

Dżej Dżej

31 Sierpień 2011, 19:39:15 #4 Ostatnia edycja: 31 Sierpień 2011, 19:47:31 by Andre
Hej!
Ja w piątek bo chcę odwiedzić po drodze znajomego u którego dawno nie byłem, Na miejscu będę już w niedziele o 8.00 pod salonem ringroad z której zaczyna się wyprawa ;D

kakaj

hej Andre,
a masz może mapkę którą wręczali podczas imprezy? Jest szansa na jej uzyskanie? :)
Kakaj

Dżej Dżej

Hej KAKAJ!
Mapke każdy dostanie przy zapisach w niedziele rano. Jak ją będę miał wrzucę na forum.

Becker

Ja jednak odpuściłem. W pracy dłużej a jutro rano znów, więc jak przeliczyłem 150 km do Rzeszowa, stamtąd 300 km i powrót 150 km by rano do pracy dojechać, całość nieco męcząca.

Dajcie zdjęcia jak wrócicie i wklejcie mapkę trasy, którą śmigaliście, to może jak będzie jeszcze jakiś ładny weekend to skoczę tą trasą :)

Ja wybiorę się gdzieś w nasze okolice dziś, bo dzień póki co ładny.

Pozdrawiam.

wolf

uff ja wrocilem, co dziwne nie widzialem zadnej rejestracji ze Swietokrzyskiego  :o
Jak dla mnie nie warto bylo jechac, organizatorzy dali d... po calosci, chodzilo im chyba tylko o nasze dane i maila zeby zasypywac spamem.
Szumnie zwane "zwiedzanie podkarpacia na 2 kolach" odbylo  sie na zasadzie- macie mapke objazdowa(na zasadzie petli), narysowana na szybko w goglemaps, wydrukowana na drukarce, zaznaczona markerem ze nic nie widac... i mata.. jedzta i robta co chceta.. bladzcie ile wlezie, moze wam sie uda jakis widoczek zobaczyc i sie cieszta... wkoncu poznaliscie podkarpackie  ;D qr.... 500km w du... szczelil, juz bym wolal skoczyc sobie w bieszczady!
Dobry byl katering... z zarciem... bez zarcia, nawet  tamtejszy kon nie chcial sie dac zjesc z kopytami bo gryzl dziad.
P.s. Mapki nie ma co wstawiac bo i tak nic tam nie ma ciekawego
Ehhh nigdy wiecej  >:(

pauluss

witam. było jechać z nami w Bieszczady i na Słowację do ciepłych wód:)
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

marko

Był jeszcze jeden motocykl z rej. TK.
Potwierdzam to co napisał WOLF  Organizacja do kitu.Ja nawinąłem ponad 600 km i tylko dzięki GPS nie pogubiłem się na podkarpaciu
Mapka nie pomagała
Marek tel.603605267

Dżej Dżej

Wolf- nie wiem jakie masz oczekiwania ale ja jestem baardzo zadowolony, trase wybrali super widoki przepiękne wyjechalismy o 9.00 z pod yamahy wrócilismy po 17stej pod RED Zone zwiedzilismy po drodze Zamki Park Krosno i wiele różnych miejsc, jeżeli wziąłęś mapke po to żeby wcisknąć gaz i jak najszybciej przejechać to nie opisuj źle o fajnej trasie, mapke wrzuce jutro i mysle ze jak ktoś lubi jeździć motocyklem i zakręty czy serpentyny na dobrych drogach z przepięknymi widokami to musi to przejechać. Ze mną było 6 osób i wszyscy zadowoleni, a co do jedzenia to przygotowali na 100-200 osób a było 600motocykli.
PS. Może pobłądziłeś i nie tą trasą pojechałeś??

wolf

12 Wrzesień 2011, 11:11:06 #12 Ostatnia edycja: 12 Wrzesień 2011, 12:10:38 by wolf
Jak to jakie oczekiwania.... jesli ktos daje szumne haslo "Poznaj pokarpackie na 2 kolach" to powinien mi dac podczas tej jak by nie bylo zorganizowanej  imprezy poznac te podkarpackie. Wkoncu nie na darmo trzymali w tajemnicy mapke... na ktorej nic nie ma zaznaczone oprocz trasy. Powinni ja chociaz udostepnic dzien wczesniej, zeby mozna bylo dobrze zaprogramowac gps i jechac.
Owszem trasa byla wytyczona w miare drogami, ale kapletnie bez oznakowania. Czy widzac widok gor i jakis strumieni albo potoczkow lub oddalonych drewnianych cerkwi, mozna stwierdzic ze sie poznalo podkarpackie?  :o
Ja na tyle skutecznie sie pogubilem ze pewnie z polowe trasy nie objechalem.
Pytalem sie organizatorow przed wyjazdem a gdzie jakies ciekawe miejsca do odwiedzenia.... odpowiedz brzmiala "eee nie wiemy... o tu tu sa fajne widoczki"  >:( qw....
Ja oczekiwalem zwiedzania z konkretnym zaznaczonym miejscem i co jest i gdzie, tak jak np na moich filmikach ze Swietokrzyskiego. Wkoncu np zamek w Lancucie, starowka w Rzeszowie, muzeum w Sanoku i skansem, Solina czy bunkier w Stepinie i wiele wiele innych, to miejsca, ktore dla mnie na bank powiny byc w poznawaniu podkarpacia, to sa miejscowki ktore cos tam daja obraz z tego wojewodztwa. Myslalem ze zostane zaskoczony i poznam jeszcze cos charakterystycznego, a tu dzietam  :-\
A nie narysowana trasa objazdowa, bez celu i skladu na zasadzie jak objazdowka dla endurakow, gdzie jak pojedziesz tak bedzie git bylebys dojechal, a jak Ci sie uda cos trafic fajnego to sie ciesz  ::)
Katering... smiem watpic ze tam nie wiem czy dla 50 osob byl przygotowany, a moglo i zjechac i 1000moto i co.. impreza zorganizowana to zorganizowana i ma byc! chocby po 1 kielbasce lichej. Mi po tylu kilosach zoladek do krzyza psysechl a po drodze zadnej knajpy  >:( ktora to dopiero znalazlem.... w Sanoku... do ktorego notabene wg organizatorow nie bylo jak dojechac bo cos tam ze droga zamknieta z powodu wyscigow kolarskich, a jednak sie dalo  8)
Tak jak mowilem dla mnie ta impreza jest skreslona z kalendarza i Ci organizatorzy  >:(
P.s.
widze ze ta zakichana mapka dostepna jest juz w sieci http://i53.tinypic.com/s62fmf.jpg

Dżej Dżej

12 Wrzesień 2011, 15:18:41 #13 Ostatnia edycja: 12 Wrzesień 2011, 15:22:20 by Andre
Szkoda że nie chodzisz na spotkania, pytałem sie często kto jedzie i ze mam bilety na jedzenie dodatkowe "gratis" w Brzozowie a poza tym tez bym nie jechał jakby mnie kolega z Przemyśla nie zaprosił tak więc mówie ja jestem i wszyscy co znami byli zadowoleni mogłeś chociaż napisać że będziesz na 10.00 w Rzeszowie byśmy poczekali za Tobą czy innymi. Dlatego zawsze trzeba się deklarować będzie łatwiej. Kolega z Przemysla był naszym przewodnikiem dlatego było nam łatwiej. Co do oznaczenia trasy masz racje ale tylko w dwóch momentach można było się pomylić (bynajmniej ja bym się pomylił). Były osoby ze Starachowic, Opatowa, Sandomierza. Z drugiej strony jazda wg GPS też mówi sama za siebie. Jeszcze raz Ja jestem zadowolony!!! :))

wolf

No coz na spotkania forumowe nie chodze.. bo za daleko mam do Kielc  :P
Decyzja o wyjezdzie byla podjeta na kilka dni przed, tym bardziej jak wiedzialem ze pogoda bedzie ok.
Wole jezdzic na gps, bo jak sie zgubie to przynajmniej nie musze krazyc bez celu po wiele kilosow  :P
Jechalismy w 5 motocykli z kolegami z innego forum + Ci co przylaczyli sie zagubieni  :-\ do nas tak samo jak my. Mimo iz w skladzie mielismy miejscowych i kto by nie prowadzil to i tak ciagle gubilismy droge, az 3 zwatpilo i w polowie drogi pojechalo do domu  :o
Ja bylem w Rzeszowie juz po 8.30 a o 10 to juz bylismy na tej objazdowce z widoczkami a nie na trasie dajacej poznac Podkarpacie  :P
pozdro  ;)