22 Wrzesień 2020, 05:23:38

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kąpieliska w Kieleckim

Zaczęty przez Rafał, 23 Sierpień 2011, 15:19:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kuba`125

Byłem ostatnio w Morawicy na zalewie i całkiem fajnie tam jest ,stało też tam kilka motocykli ,także jak najbardziej polecam.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

RyZyK

rafal co do kaniowa to ja jechalem ostatnio na obodnice wylecialem i tam na ktoryms zjedzie sie zjedza i tam potem mozna wyjechac na zagnansk i potem na kaniow, ew tez przez jak juz sie dostaniesz na umer to do kaniowa jest prawie rzut butem, ja bylem w tym roku na kaniowie gdzie mi sie podobalo i w strawczynie, tez jest spoks, a co do umru to ;d http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20120703%2FPOWIAT0115%2F120709669

Pozdrawiam
RyZyK

Kuba`125

Też o tym słyszałem , jedna pirania nic nie zrobi ,ale jak jest ich tam więcej to...
a warunki teraz mają całkiem znośne do życia :P.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

Szkoda, że ul. Zagnańska nie jest przejezdna. Byłem dzisiaj na Cedzynie: sporo ludzi, kilku wędkarzy, policja pływa, ryby też... Dwie ryby pływały do góry brzuchem, jedna była dosyć spora (na oko 60cm). Nie wiem co tam w tym zalewie żyje, ryjek jak u szczupaka. Generalnie poza paroma użądleniami i podejrzanym stylem pływania ryb mogę polecić ten zalew jak ktoś ma bliżej :).
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

czakbazak

Fajny zbiornik jest w Morawicy. Przy samej plaży jest spory parking, bezpłatny. Moto można potsawić tak że go widać.  Świeży piasek nie zanieczyszczony.
Mirek
602621427 

Instalacje alarmowe. Kamery. Monitoring. Anteny. Domofony. Wideodomofony.

Kariot

Cytat: czakbazak w  7 Lipiec 2012, 09:42:25
Fajny zbiornik jest w Morawicy. Przy samej plaży jest spory parking, bezpłatny. Moto można potsawić tak że go widać.  Świeży piasek nie zanieczyszczony.

Potwierdzam, jest tam całkiem spoko, zalew jest w sumie młody.
Leci się na Morawicę i skręca w lewo na Łabędziów.
796-314-945