21 Wrzesień 2020, 22:52:16

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Kąpieliska w Kieleckim

Zaczęty przez Rafał, 23 Sierpień 2011, 15:19:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafał

Szukam jakiegoś nieskażonego, niemulastego, nie brudnego zbiornika wodnego w którym można by popływać. Zawsze jeździłem do Kaniowa (okolice Zagnańska) który spełniał powyższe wymagania, ale przez to, że teraz trzeba tam dojeżdżać okrężną drogą przez roboty drogowe pozostał mi Umer (za Miedzianą Górą). Zastanawiam się, czy jest coś bliżej? Suków ma tą mulastą glebę, Cedzyna jest niepewna. Macie jakiś sposób by motocykla/kasku nikt nie ukradł :P? Czy pozostaje samochód?
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Kuba`125

Ja polecam Sielpię (bardzo fajne miejsce) co do pozostawienie moto i  kask ,hmmm w tym kraju chyba zawsze pozostanie samochód :-\.

Ps: Wróć!, na samym wjeździe do Sielpi jest strzeżony parking  :) i mały kawałek trzeba z buta,ale jest naprawdę mały więc nie stanowi to większego problemu :D.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

Też słyszałem o Sielpi dużo dobrego :), ale znajduje się trochę daleko za powiatem Kieleckim a im bliżej tym lepiej :]
                                                                                       John Milton

Buchck

Ale poza tym woda w Sielpi nie należy do najczystszych :) No i cały zalew można przejść na piechote :) Ale w rzece jest czysta woda i jest dosyć głęboko :P
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Kuba`125

Tak ,ale i tak jest o wiele lepiej niż w Cedzynie ,mimo ,że dopiero napuścili wodę to i tak śmierdzi niemiłosiernie.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

Od wczoraj jeżdżę na Umer. Woda czysta, chłodnawa, nie śmierdzi, ma certyfikat i różne głębokości, ale przez brak ratowników (przynajmniej po 16h.) można pływać gdzie się chce :). Minusy to spory zbiornik przez co który woda się dłużej nagrzewa i odległość
                                                                                       John Milton

Hans

Dość popularne są ostatnio Mostki w gminie Suchedniów (droga na Starachowice, przez Parszów), bardzo fajny zbiornik, minusem jest parking za 5 zł.

Rufus

Wilków jest git, dobra infrastruktura, parking wyłożony kostką na kupe aut, ławeczki, dupeczki itp. nawet cały zalew jest nocą oświetlony.
kom: 698 870 876

Rafał

Aż chce się zajrzeć  :D. Ostatnie 2 dni upału, trzeba by wykorzystać :). Do Suchedniowa trochę daleko, ale do Wilkowa postaram się pojechać. Lepiej będzie dojechać przez Ciekoty, czy Św. Katarzynę?
                                                                                       John Milton

denwer

Cytat: Rafał w 23 Sierpień 2011, 15:19:54
Macie jakiś sposób by motocykla/kasku nikt nie ukradł :P? Czy pozostaje samochód?

Ja przed wyjazdem do Niemiec kombinowałem jakieś zabezpieczenie kasku i wykombinowalem:
linka rowerowa przełożona przez szybkę kasku i do ramy.
Sprawdza się w Niemczech (jak w Polsce - nie wiem).

Pozdrowionka z Heilbronn.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Kuba`125

Ja proponuje ,przez Katarzynę :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

Cytat: denwer w 26 Sierpień 2011, 16:06:29
Cytat: Rafał w 23 Sierpień 2011, 15:19:54
Macie jakiś sposób by motocykla/kasku nikt nie ukradł :P? Czy pozostaje samochód?

Ja przed wyjazdem do Niemiec kombinowałem jakieś zabezpieczenie kasku i wykombinowalem:
linka rowerowa przełożona przez szybkę kasku i do ramy.
Sprawdza się w Niemczech (jak w Polsce - nie wiem).

Pozdrowionka z Heilbronn.

Dobry pomysł :). Pojawił się problem z kluczykami. Kluczyki można schować w gumową rękawiczkę, zawiązać i włożyć do kieszeni (najlepiej na za suwak) spodenek. Kluczyki pozostają suche przy pływaniu- sprawdzone ;)
                                                                                       John Milton

Rufus

do Wilkowa dużo bliżej jest przez ciekoty no i masz fajny kawałek trasy przez ameliówkę z nowym jeszcze ciepłym asfaltem. Choć w sumie jadąc przez górno i św katarzyne masz fajny odcinek trasy górno - św katarzyna. Więc najlepiej pojechać przez ciekoty a wrócić przez górno:p
kom: 698 870 876

Rafał

Nie orientuje się ktoś, czy droga do Zagnańska (ul. Zagnańska) nadal nie jest przejezdna?
                                                                                       John Milton

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.