27 Listopad 2020, 00:01:48

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011 08 27-28 AIR SHOW Radom

Zaczęty przez Obi, 17 Sierpień 2011, 17:03:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

Obi

17 Sierpień 2011, 17:03:59 Ostatnia edycja: 17 Sierpień 2011, 17:23:18 by Obek
wybiera się ktoś może na pokazy do Radomia? osobiście nigdy jeszcze nie byłem a teraz na motocyklu to podwójna frajda.jeżeli ktoś już kiedyś miał tą przyjemność to może podzieli się informacją na temat organizacji, ewentualnego noclegu bo impra przecież dwudniowa no i wogóle.
CWKO pozdrawia!

Domin

Ja byłe 2 razy za każdym razem widziałem jak spada samolot  :(

Proponuje abyś się wybrał w sobotę, a niedziele sobie odpuścił, ponieważ oba dni mają identyczny program.

Bilety normalny jednodniowy kosztuje 40 zł, ulgowy ? 30 zł. Ulga przysługuje uczniom i studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom. Na płytę lotniska za darmo będą mogły wejść dzieci do lat sześciu, żołnierze w umundurowaniu  (za okazaniem legitymacji służbowej), osoby niepełnosprawne o widocznym stopniu upośledzenia oraz kombatanci wojenni (za okazaniem legitymacji)

Organizatorzy zapowiadają aż 570 minut pokazów, które rozpoczną się o godz. 9, a zakończą o godz. 18.30. Na płycie lotniska będzie można obejrzeć wystawę statyczną i przemysłu lotniczego. Do Radomia przylecą m.in. ekipy z Włoch, Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Grecji, Chorwacji czy Danii. Udziału w pokazach wciąż nie potwierdziły zespoły z Rosji, Szwecji oraz Rumunii. Stany Zjednoczone, Niemcy, Ukraina i Słowacja zaprezentują się tylko podczas wystawy statycznej. Komentatorami pokazów dynamicznych będą: dziennikarz telewizyjny i radiowy Tomasz Białoszewski oraz pilot wojskowy Witold Sokół.

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Obi

to może się zintegrujemy
793370505
CWKO pozdrawia!

azrael88

Wszystko zależy od pogody, jeśli dopisze to być może wybiorę się w niedzielę. Sobota u mnie odpada.

TomekzCK

jak najbardziej mozemy sie zintegrowac :)

TomekzCK

weekend się zbliża a temat przymarł, nikt więcej się nie wybiera??

Domin

Ja się wybieram w sobotę, tylko jeszcze nie wiem o której godzinie wyjadę...

Obi

też bym wolał w sobotę, godzina obojętna.jutro można się jeszcze konkretnie dogadać
CWKO pozdrawia!

TomekzCK

mnie również bardziej pasuje sobota a co do godziny to myślałem tak koło 10-11.

Obi

no to 10,30 napisz tylko  gdzie się spotykamy
CWKO pozdrawia!

ARTX

jedzie ktoś w niedziele? ja w sobote nie dam rady.
Triumph Speed Triple 2011

TomekzCK