3 Grudzień 2020, 23:17:39

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Namiot

Zaczęty przez sz_kamil, 7 Sierpień 2011, 16:54:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

sz_kamil

pająk

właśnie kupiłem namiocik. Gdyby nie to zakupiłbym ten z allegro. Naprawdę dobra cena. A 3 kg to niezbyt wielki ciężar... Brać!!!
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

jaszczur

7 Sierpień 2011, 17:17:12 #2 Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2011, 17:32:49 by Jaszczur
Cytat: sz_kamil w  7 Sierpień 2011, 16:54:37
co myslicie o takim namiocie ??
http://allegro.pl/25-wyprzedaz-namiot-3-osobowy-2500-mm-i1741133249.html

Mam podobny namiot kupiony trzy lata temu z makro jak dobrze pamiętam za dwieście czterdzieści złoty.
W czasie deszczu nie puszcza wody. Czas rozkładania około 10-20 minut. Duży plus to przedsionek jak pada jest gdzie zostawić buty itp i nie leje Ci się bezpośrednio do środa jak w przypadku namiotów, które Ci się szybko rozkładają http://allegro.pl/zestaw-samorozkladajacy-namiot-2-osobowy-spiwor-i1736304539.html

Słoniu

Kamil. Bardzo dobry namiot- polecam. Ja mam bardzo podobny ( już siedem lat i wygląda jak nowy)
SŁONIU
660346122

azrael88

Wyciągnąłem z piwnicy jakąś wiekową "jedynkę", musi dać radę. Mam na oku fajny namiocik Quechuy 2-osobowy, ale to chyba już nie w tym sezonie. Poczekam na jakies posezonowe obniżki pod koniec sierpnia/poczatek września i wtedy coś dobiorę.

Jutro śmigam po szpilki i śpiwór, bo stary nie przetrwał próby czasu:)

sz_kamil

2 osobowy namito  tak naprawde moze byc ciut przymały na 2 osoby , dlatego ja szukałem 3 . Potem przeliczyłem ile tak naprawde razy bede go uzywał itp i wyszło ze szkoda przepłacac . Ten namit w necie ma całkiem pochlebne opinie . Co do czasu rozkładania to nawet 15 -20 minut mnie jakos nie odstrasza a te samor rozkładajace to ogolnie uwazam za jakas lipe :P

pat

Cytat: Jaszczur w  7 Sierpień 2011, 17:17:12
Duży plus to przedsionek jak pada jest gdzie zostawić buty itp i nie leje Ci się bezpośrednio do środa jak w przypadku namiotów, które Ci się szybko rozkładają http://allegro.pl/zestaw-samorozkladajacy-namiot-2-osobowy-spiwor-i1736304539.html

Jaszczur a miałeś taki samorozkładający się namiot? Może to kwestia namiotu - ja mam Quecha http://www.decathlon.com.pl/PL/2-seconds-ii-120-zielony-68835955/ i na 2 osoby idealny... materac gruby 2 osobowy + miejsce na ciuchy + buty pomiędzy sypialnią a tropikiem, no i o wodzie w środku nie słyszałem... Chyba że ktoś szuka namiotu na wyjazdy typowe pod namiot (raz rozłożyć i siedzieć tydzień czy dwa) to taki namiot nie ma sensu, ale na zloty albo objazdówki to rewelacja i ta zazdrość innych zlotowiczów zastanawiających się jak rozłożyć namiot kiedy ty już otwierasz browarka :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

jaszczur

8 Sierpień 2011, 11:37:18 #7 Ostatnia edycja: 8 Sierpień 2011, 11:58:23 by Jaszczur
Pat właśnie nie miałem takiego namiotu :). Wczoraj zobaczyłem na zdjęciach wrzuconych przez Jolcie, że macie taki namiot i chciałem Was się spytać jak w czasie deszczy sprawdza się ten namiot czy podczas wchodzenia nie zalewa itp.
Sam się zastanawiałem nad takim namiotem. Druga sprawa jak zwykły namiot jest mokry i trzeba go składać to też średnia przyjemność, a przypadku tych szybko rozkładających chyba ten problem odpada i podobnie rozkładanie jak pada deszcz zanim się rozłoży :).
Jak możesz podziel się wrażeniami na temat tego namiotu i czy może przeszedł już test podczas 3-4 godzinnego deszczu?

Pat co do browarka to zdjęcie samo mówi za siebie  ;D

pat

Dla mnie tak jak pisałem na zloty albo objazdówkę to namiot rewelacja.

U mnie przeszedł burzę i deszcze. 4 godzinnej ulewy nie miałem przyjemności spędzać pod namiotem więc nie wiem. Póki co nigdy nie było mowy o wodzie w środku.

Składanie i rozkładanie w deszczu nie stanowi żadnego problemu...

pablo

Wszystko OK poza jednym - ta queucha 2 po złożeniu tworzy koło o średnicy ok 80 cm. jak coś takiego wozić na motocyklu ??
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

pat

Pablo góra 75cm ;) a tak serio to można go zapakować i to nie trudniej niż zwykły namiot