24 Wrzesień 2020, 08:54:25

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/05 11:45 - ?Przeszczep to drugie życie?

Zaczęty przez mati_cze, 25 Sierpień 2009, 18:40:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

Fazeusz

Ja sie  zjawie, mogli by taka akcje polaczyc z mozliwoscia podpisywania "Oswiadczen Woli" czyli gdy nam sie cos stanie (odpukac w niemalowane) jakas czastka nas moze komus uratowac zycie.

Mzucha

2 Wrzesień 2009, 19:41:22 #16 Ostatnia edycja: 2 Wrzesień 2009, 19:50:12 by Mzucha
Witam serdecznie.
Po pierwsze dziękuję za ciepłe przyjęcie na czwartkowym spotkaniu w Stangrecie. Dzięki również w imieniu Pani Wojewody za chętne włączenie się do tej szczytnej kampanii. A teraz kilka szczegółów odnośnie soboty.
1. Start z przed Kościoła Ewangelickiego na ul. Sienkiewicza planujemy na godz. 11.55, aby wjechać z hukiem na Plac Artystów maksymalnie o 12.10-12.15 aby Pani Wojewoda mogła nas przywitać. Więc jeśli uda się wam być troszkę wcześniej na miejscu zbiórki to byłoby fajnie.
2. Paradę poprowadzi rowerem Pan Jerzy Pyrek - pełnomocnik Wojewody ds. osób niepełnosprawnych oraz inni zaproszeni goście. Potem pojedzie stowarzyszenie osób z niewydolnością nerek "Sztuczna Nerka" a za nimi rowerzyści ze Stowarzyszenia MTB Kielce Świętokrzyskie Kolarstwo Górskie. Na koniec - jako największa atrakcja parady - Wy, motocykliści.
3. Przejazd będzie eskortować Policja, ale niemniej jednak proszę o zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż w niektórych miejscach deptaka (ogródki itp.) jest dość wąsko.
4. Zjeżdżamy na Plac Artystów i ustawiamy się: motocykliści po prawej stronie placu (patrząc od Sienkiewicza) mniej więcej przy tych słupach, rowerzyści dla kontrastu ustawią się po przeciwnej stronie placu, mniej więcej przy tych schodkach.
5. Pokazujecie swoje maszyny co jest (wg mnie) jedną z największych atrakcji tego happeningu.
6. Przygotujcie sobie jakieś kilka słów o sobie (znaczy ogólnie o Forum i motocyklistach) na krótki wywiad z prowadzącą.
7. Na happeningu będą rozdawane oświadczenia woli, więc będzie można sobie wziąć i wypełnić. Będzie też możliwość zrobienia sobie za darmochę jakichś badań (ale szczegółów nie znam, bo się na tym nie znam:) a jeśli chodzi o zbiórkę na rzecz Dominiki, to nie udało mi się dzisiaj skontaktować z Fundacją "Vive - Serce Dzieciom", ale postaram się skontaktować jutro i dam znać, czy będzie wchodziła możliwość zbiórki w zamian za zdjęcie z motocyklem itp.
No to chyba tyle jeszcze raz dzięki za pomoc w tej szczytnej akcji.
W razie jakichś pytań dzwońcie śmiało i Do Zobaczenia w sobotę!
Łukasz Mucha (506-835-324)

robson

bike już sprawny, właśnie dostał "przeszczep" - nową baterię, więc będę.

PS. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony tym nawiązaniem z "przeszczepem". Jak nasza akcja przyczyni się do szybszego wyleczenia Dominiki, to wszyscy bedą w dobrych humorach :)
bez podpisu

Duszmen

Jesteśmy na pewno, gorąco zachęcam wszystkich dwukołowców do wzięcia udziału.  Pozdro i do jutra w Stangrecie i do soboty!!
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

jacu

o jejku ale akcja mam nadzieje tylko że bede wtedy w dostępny
GG 4875121

Motorynka

Ja tez bede, ja tez, tylko mnie wyrzucono z tego wątku :D
wiec tak, o 12 akcja, o 15 obstawa slubu, a wieczorkiem impreza w konskich :)

Mzucha

Witam
Mam już info o zbiórce. Fundacja Vive Serce Dzieciom, która zbiera pieniądze na rzecz Dominiki weźmie udział w sobotnim happeningu i wyślę kilku swoich wolontariuszy "z puchami" coby mogli pozbierać trochę pieniędzy potrzebnych jej na przeszczep. Mam zatem nadzieje, że nasza akcja przyczyni się do wyzdrowienia Dominiki i do zwiększenia społecznego poparcia idei transplantologii.
Pozdrawiam i do zobaczenia.

Naitsabes

TomekAAA

Innej opcji nie ma!

[załącznik usunięty przez administratora]

Duszmen

Nawet gdyby padało to jedziemy ;D Latex na siebie i naprzód
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Motorynka

zeppelin

jak będzie padało to czy będzie dla kogo przyjechać? jestem jednak dobrej myśli zwłaszcza po prognozie zemieszczonej przez Tomka :-)  , zatem do jutra pryz KCK
rób co chcesz, niech to będzie prawem

thor63

W DZISIEJSZYM ECHU DNIA JEST INFORMACJA O PARADZIE .
POGODA NIE MA ZNACZENIA
PEŁNA MOBILIZACJA
DO JUTRA
POZDRO
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

82przemek

to jak przeczytalem to i ja bede do jutra

Motorynka

Cytat: zeppelin w  4 Wrzesień 2009, 16:11:47
jak będzie padało to czy będzie dla kogo przyjechać?

dla samych siebie, my TWARDZIELE JESTEMSY nie mieczaki (tylko moja suka wymiekka w deszcz ) :/
ale JA NIE :D