25 Listopad 2020, 16:52:41

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/05 11:45 - ?Przeszczep to drugie życie?

Zaczęty przez mati_cze, 25 Sierpień 2009, 18:40:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

Połączone Zdarzenia

mati_cze

25 Sierpień 2009, 18:40:40 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 17:38:36 by TomekAAA
Witajcie
Zaczynam ten wątek na proźbe mojego kolegi. Uważam, że to szczytny cel więc się zgodziłem mu pomóc. Chodzi o zorganizowanie małej parady motocykli, przy okazji happeningu "Przeszczep to drugie życie", który odbędzie się 5 września.
Poniżej wkleiłem maila jaki otrzymałem od tego kolegi w razie jakichkolwiek pytań piszcie bądź kontaktujcie się z Łukaszem (jego dane poniżej):

Witam.
Zgodnie z rozmową telefoniczną przesyłam zaproszenie na happening w ramach kampanii Wojewody ?Przeszczep to drugie życie?

http://www.kielce.uw.gov.pl/index.php?str=235&id=1093

http://www.sztucznanerka.org.pl  ? informacje o Kampanii

A teraz krótko o festynie:

Przejazd zaczyna się o godz. 12.00  z przed kościoła Ewangelickiego na ul. Sienkiewicza. Razem z kieleckimi rowerzystami, pod eskortą policji zjedziemy ul. Sienkiewicza na Plac Artystów.
Tam odbędzie się happening na którym m.in:

- Występy Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin
- Występ Kieleckiego Klubu Tańca ?Jump?
- Występy wokalistów i zespołów Domu Kultury ?Zameczek?
- Akcja artystyczna wychowanków Kieleckiego ?Plastyka?
-------------------------------------------------
Łukasz Mucha
Oddział Promocji i Współpracy z Zagranicą
w Biurze Wojewody Świętokrzyskiego
Al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
tel. 041 342 14 17, 041 342 11 18
Kim jestem? Jestem sobie:)

Andrzej

Cel dobry ale jakoś naszej obecności tam to ja nie widzę, karatecy tancerze itd.
To za wiele szczęścia jak na jeden raz.

mati_cze

Masz racje lepiej pojechać na otwarcie nowego parkingu :)

mija

ulala ;) się kąśliwie zrobiło :-\ ja jestem za mimo wszystko nawet gdyby obecność moja miała się nie zaznaczyć na tej imprezie ;)

Andrzej

Ja nie wypowiadam się za wszystkich jak ktoś ma ochotę jechać to pojedzie.
A co do parkingu to może ktoś ci wyjaśni o co tam chodziło, ludzie nie po to zwalniali się z pracy żeby parking zobaczyć.

Radek

Mam propozycje -
Jeżeli możesz Mati pojawic sie w Stangrecie w czwartek to pogadamy o tej akcji. Jest kilka kwestii i kilka pytań ktore trzeba zadac.

Np. Czy organizatorzy wiedza (i policja) co zrobic z kilkudziesiecioma "ryczacymi" motocyklami?
Jak ma wyglądac jazda z rowerami?
Kto odpowiada za organizacje, bezpieczeństwo, czy faktycznie jesteśmy tam zaproszeni i mile widziani itd...
Cel jest OK i wielu z nas chetnie tam sie pojawi ale czasami nasze nieoczekiwane zjawienie w wiekszej grupie budzi "zdziwienie" :P :o i chyba to Andrzej ma na myśli.
Na spotkaniu możemy o tym pogadac...

mati_cze

Niestety nie pojawiam się na czwartkowych spotkaniach ponieważ pracuje w delegacji.
Motocykle są tam bardzo mile widziane i organzatorzy napewno wiedzą co z robić z ryczącymi maszynami, a orgaizuje to między innymi ten oto człowiek:

Łukasz Mucha
Oddział Promocji i Współpracy z Zagranicą
w Biurze Wojewody Świętokrzyskiego
Al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
tel. 041 342 14 17, 041 342 11 18

Ja tylko zgodziłem się zamieścić kilka informacji na forum na temat tej imprezy. Wszelkie pytania proponuje kierować do Łukasza. Postaram się namówić go do pojawienia się na spotkaniu czwartkowym.

blaz

Witam
Rozmawiałem z organizatorem i umówiłem się z nim że przyjedzie ze mną na czwartkowe spotkanie i wszystko wyjaśni i odpowie na wszelkie pytania.
Do czwartku
Błażej Wawszczyk

thor63

Jestem za dograć tylko trzeba sprawy organizacyjne
Pozdro
-Prawdziwa miłość porusza się na dwóch kółkach-

http://picasaweb.google.pl/sz.thor63/MojeFoty?authkey=Gv1sRgCJK0_tXcsYz2lwE#

tel 697079947 Marek Olczak

Motorynka

Dołączam ulotke.

[załącznik usunięty przez administratora]

TomekAAA

2 Wrzesień 2009, 11:57:11 #10 Ostatnia edycja: 2 Wrzesień 2009, 12:00:55 by TomekAAA
W związku z artykułem jaki ukazał się w Echu Dnia
i kilku poprzednich w temacie Dominiki, sprawa nabiera nowego wymiaru.

To już nie tylko akcja propagandowa ale również pomoc konkretnej osobie. Możemy się przysłużyć. W związku z powyższym chcemy uczestniczyć w happeningu na zasadzie parady przez Centrum Kielc oraz prezentacji motocykli w rejonie Placu Artystów.

Zbieramy się w sobotę (5.09.2009) na godz. 1145 na parkingu za KCK (róg Kopernika i Winnickiej).

Stamtąd przejedziemy o godz. 1200 na paradę pod Kościół ewangelicko-augsburski Świętej Trójcy (róg Sienkiewicza i Ewangelickiej).
Z pod kościoła odbędzie się parada ulicą Sienkiewicza na plac Artystów i tam do godz. 1400 (lub dłużej) będziemy prezentować nasze motocykle.
Jeżeli organizator udostępni osobę mogącą zbierać datki, prezentacja (tj. zdjęcia, siadanie na motorze) odbywać się będzie za symboliczną opłatą do puchy.

Chcemy również przekazać coś od siebie dlatego w czwartek w Starngrecie dokonamy (dobrowolnej) zbiórki pieniędzy, które wpłacimy na konto "Dominiki" lub przekażemy organizatorom akcji.

denwer

Godziny ładnie się zgrywają ze ślubem znajomego SebOOla, więc bezpośrednio z happeningu można od razu podjechać pod Rodway.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Naitsabes

Pojawię się na 99%, z tym, że na to wesele też fajnie by było się wyrobić jak się zadeklarowałem.

kali

Motocykliści jeszcze raz mobilizuję wszystkich o wstawienie się w sobotę na godz. 11.45 koło Antraktu tylko w taki sposób i przy takiej okazji można ukazać mieszkańcom Kielc siłę Naszego forum.
kali

Duszmen

Popieram Kalego. Pokażemy ile nas jest i jak działamy w zbożnym celu. Niech będzie każdy kto może!!
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20