2011/08/12-14 - IV Zlot Motocyklowy Moto Party Ponidzie 2011 Pińczów

Zaczęty przez jaszczur, 2 Sierpień 2011, 10:40:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Ja dopiero jutro się spakuję. Muszę jeszcze jakiś prowiant kupić. Godzina 16:30 też mi pasuje.

jaszczur

Cytat: sz_kamil w 10 Sierpień 2011, 22:24:23
Zostało dwa dni a temat ucichł

Pojawi się Słońce na dłużej zaraz temat się rozkręci. Noce są chłodne wiec raczę zabrać dodatkową parę skarpetek.

Słoniu

Ja startuję około 12 -13 tej. Spotkamy się na miejscu. Osuszę wam teren pod namioty.
Jaszczur jak będziesz spał w skarpetach to dostaniesz kataru i będziesz kichał, a tym samym prowokował no wiesz do czego.
Do zobaczenia jutro.
SŁONIU
660346122

jaszczur

Zbiórka dla startujących w piątek o godzinie 16:30 na parkingu na ul. Ściegiennego pod pomnikiem 11 września. Czekamy 10 minut i startujemy.

Pogoda IMGW na weekend dla Pińczowa http://www.pogodynka.pl/polska/pinczow_pinczow

sebo

Ja ruszam sobota z parkingu na Ściegiennego (pomnik - "nasz" parking)), godzina 9.45 (start 10:00), przelotowa około 90-120 km/h. oczywiście pełne zbiorniki mile widziane, by po drodze nie martwić sie zapaloną pomarańczową kontrolką...
Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

matti01ck

Ja również wyjeżdżam w  Sobotę rano..  9.45 będę na parkingu (możliwy mały poślizg 5 min. gdyż muszę zatankować moto )
Matti - 663 93 63 63

pająk

Ja niestety koło południa wystartuję. Pewnie złapię kogoś po drodze i się przyłączę. Trzymajcie miejsce...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

pablo

Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

pająk

no i już w domciu. Cały i co najważniejsze zdrowy. Dzięki wszystkim za wspaniałe towarzystwo. ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

azrael88

Dobry zlot! Pomijając kilku baranów, którzy w środku nocy katowali maszyny, to cała reszta na poziomie.

I pamiętajcie: POKAŻ DUPĘ!  ;D

matti01ck

Cytat: azrael88 w 14 Sierpień 2011, 16:20:17
Dobry zlot! Pomijając kilku baranów, którzy w środku nocy katowali maszyny, to cała reszta na poziomie.

I pamiętajcie: POKAŻ DUPĘ!  ;D

fakt impreza jak najbardziej udana, jedyny minus to ten o którym wspomniał azrael88 lecz męczące było też dostrajanie się kapel przed występami.. sądzę że ok 15-20 minut to lekka przesada jak na godzinny występ, można to było zdecydowanie szybciej organizować.

P.S. nie wspominając już o moim moto które odmówiło posłuszeństwa i nieco skomplikowało plany :P
Matti - 663 93 63 63

Kuba`125

Cytat: matti01ck w 14 Sierpień 2011, 19:29:59

P.S. nie wspominając już o moim moto które odmówiło posłuszeństwa i nieco skomplikowało plany :P

Honda to prawdziwa kobieta ,lepiej przyznaj się co zrobiłeś,że  takiego focha puściła  :P.
Dziewięć pięć czteRRy ;D