2011/08/12-14 - IV Zlot Motocyklowy Moto Party Ponidzie 2011 Pińczów

Zaczęty przez jaszczur, 2 Sierpień 2011, 10:40:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Ceny za wjazd 40 zł kierowca 30 zł pasażer 10 zł z buta.
Odległość od Kielc 40km.

Słoniu

SŁONIU
660346122

jaszczur

Słoniu będziesz pod namiotem czy jak rok temu w ośrodku? Jak w ośrodku to jak możesz podaj jakie ceny są za pokój.

sz_kamil

Bede i jak , juz czekam na kuriera z namiotem :D
Ja mysle wystartowac ok 15 -16 w piatek

Słoniu

Jaszczur, tym razem będę nie w hotelu lecz  na kampie. Jeśli chodzi o ceny to najlepiej tam przedzwonić.
Kamil, mogę przełożyć godz. wyjazdu. Gdy będzie więcej chętnych, to dogadamy konkrety.
SŁONIU
660346122

Motorynka

ja tez moge w piatek o 15,ale po drodze musze po drodze piotrka z dzialki zabrac.

jaszczur

Dziś rozmawiałem z Ania i mamy się też zamiar wybrać w piątek. Start pasuje nam o 16. Oby tylko pogoda nie spłatała figla.

sz_kamil

azrael88

Eh... o 15.30 kończę robotę. Nawet jakbym się spakował dzień wcześniej to nie zdążę wrócić, przebrać się i pogonić za wami. Start o 16.30 bierzecie pod uwagę?  ::)

Namiot odkurzyłem, materac dmuchany również. Brakuje tylko pompki i śpiworka, ale to da się zrobić.

pająk

też się wybieram. Dobrze by było żebym dał radę już w piątek. Jak nie to sobota rano. Trzymajcie miejsce na malutki namiocik...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

azrael88

Cytat: Jaszczur w  7 Sierpień 2011, 22:29:58
Oby tylko pogoda nie spłatała figla.

Powoli przestaje na to zwracać uwagę. W tym sezonie praktycznie zawsze w drodze łapał nas deszcz. Już się przyzwyczajam do jazdy po mokrym.

jaszczur

Cytat: azrael88 w  7 Sierpień 2011, 22:59:13
Eh... o 15.30 kończę robotę. Nawet jakbym się spakował dzień wcześniej to nie zdążę wrócić, przebrać się i pogonić za wami. Start o 16.30 bierzecie pod uwagę?  ::)

Ja kończę pracę o 15 i lepiej też by mi było wystartować o 16:30. Można zrobić dwie godziny wyjazdu powiedzmy 15:00 i 16:30.

sz_kamil

Zostało dwa dni a temat ucichł
Pobudka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
konkretnie prosze o ktorej startujemy mysle ze 16 30 tez nie bedzie złą pora tylko zebysmy sie tak nie przesuwali do 22 :P
Ja juz namiocik mam :D rozkłada sie w ok 10 minutek , centralne działa , duza kuchnia  , wszystko gittttt

azrael88

Jestem już spakowany. Jeśli zdecydujecie się lecieć z wiadomego parkingu o 16.30, to będę na 99% (pozostały 1% zostawiam na ulewę, zwykły deszcze mnie nie zatrzyma).

Motorynka