2011/08/05 - 2011/08/07 - IV Zlot Moto Zauro Music w Bałtowie

Zaczęty przez Hans, 28 Lipiec 2011, 14:56:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Cytat: ArturSV650S w  7 Sierpień 2011, 23:11:01
Chodzi mi o to ze jak ktos zostawal na te wszytkie atrakcje to ok ale my np wpadlismy na godzinke wiec chyba 15zl za ogaldanie motocykli to chyba lekka przesada. Powinny byc wejsciowki na calosc i na zwiedzanie. Czyli 50zl za wjazda z motocyklem, 15zl za wejscie +koncerty a np 5zl za samo wejscie bez tych dodatkowych atrakcji :)

Propozycja cenowa dobra tylko ze wiele osób weszło by niby na zwiedzanie powiedzmy na jedną, dwie godziny przed koncertami i zostało już na koncert. Przy małych zlotach jest to wykonalne w następujący sposób. Zlotowicze dostają plakietki na szyję, a na jedną dwie godziny przed koncertami inne osoby są wypraszane z terenu zlotu ale głównie dotyczy to tzw. zlotów zamkniętych. Przy tak dużym zlocie za dużo zabawy.

Artur RR

Zapewne bysmy weszli na teren zlotu ale myslelismy ze 50zl trzeba zaplacic a gadalismy z bramkarzami to nic nie pwoiedzieli ze 15zl dopiero jak juz bylismy gotowi do jazdy to kumpel zadzwonil ze za 15zl wejscie ale juz nam sie nie chcialo wracac :)
Peace Sells... But Who's Buying?

Naitsabes

Na tych Twoich fotkach motorynka to wygląda jakbym się ostro ze sobą zabawiał  :o ;D

Motorynka

9 Sierpień 2011, 14:46:44 #34 Ostatnia edycja: 9 Sierpień 2011, 16:11:47 by Naitsabes
Cytat: Naitsabes w  9 Sierpień 2011, 03:14:08
Na tych Twoich fotkach motorynka to wygląda jakbym się ostro ze sobą zabawiał  :o ;D

Hehe, to i tak nie wszystkie wrzucone :P te lepsze zachowalam dla siebie :P  -  DELETE

Domin

Widzę że była fajna impreza, mi się zachciało w weekend oglądać latające motocykle w Poznaniu :)

Fafik

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

wolf

Pelna wersje i do konca (dla doroslych) zachowam dla siebie  :P
P.s. a gdzie moj post z linkami do filmow?  :o

jaszczur

Cytat: wolf w 10 Sierpień 2011, 16:15:56
P.s. a gdzie moj post z linkami do filmow?  :o

W Dziale Galeria tam gdzie umieściłeś http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php?topic=1851.msg18793
Przerzuciłem tylko w/w wpis Fafika do wątku dot. Bałtowa. W Dziale galeria tylko linki do filmów i zdjęć zamieszczamy łatwiej odszukać zdjęcia później. Jak ktoś zapomni i wrzuci to moderatorzy przesuwają posta i wysyłają pw do osoby np. Fafika, że jego poste jest przesunięty.