2011/08/05 - 2011/08/07 - IV Zlot Moto Zauro Music w Bałtowie

Zaczęty przez Hans, 28 Lipiec 2011, 14:56:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

wolf

Ja w sobote pewnie kolo 12-14 sie zjawie  :P w Baltowie

azrael88

My też będziemy, niestety tylko w sobotę więc nie wjeżdżamy na teren zlotu a parkujemy pod dinozaurami.

Kuba`125

My się z tatą wybieramy,ale chyba też nie będziemy wjeżdżać na teren zlotu,tylko na parkingu przed.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Gery

wybieram sie choc nie wiem czy dam rade na 10 , najwyżej dotre później ;)
V2 czy V4 ale zawsze V:)

Naitsabes

Z uwagi na brata z Francji który mnie odwiedził przyjadę z nim w południe ale autem. Nie zabiorę się z Nim na moto + bagaże. Przekręcę do kogoś na miejscu. Zarezerwujcie miejscówkę na namiot.

Artur RR

Bylem tam dzis. Wszyscy mocno wstawieni, moim zdaniem 15zl za wejsce na park maszyn bez motoru to mega zdzierstwo.
Peace Sells... But Who's Buying?

Jolcia

A my właśnie wróciliśmy :)
Kto nie dotarł niech żałuje ;) pogoda w końcu dopisała...
Zdjęcie postaram się wrzucić wieczorkiem  ;D
"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

matti01ck

wypad udany, pogoda na początku trochę zniechęciła przyjezdnych ale później się poprawiło :)
dzięki ludziska za wspólną zabawę :)
Matti - 663 93 63 63

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Naitsabes

7 Sierpień 2011, 19:45:34 #25 Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2011, 19:47:45 by Naitsabes
Cytat: ArturSV650S w  7 Sierpień 2011, 01:25:08
Bylem tam dzis. Wszyscy mocno wstawieni, moim zdaniem 15zl za wejsce na park maszyn bez motoru to mega zdzierstwo.

15 zł to zdzierstwo? Powiedziałbym, że półdarmo. Za co mieliby opłacić wszystkie atrakcje począwszy od koncertów, a skończywszy na fajerwerkach i striptizerkach? Tym bardziej, że jest to jeden z najlepszych zlotów. Za zwykłe miejsce na polu namiotowym płaci się więcej.

Co do samego zlotu - dzięki obecnym za super zabawę ;)

wolf

bylem wczoraj, udalo mi sie spotkac az azraela88 a moze i kogos wiecej tylko o tym nie wiem  ::)

Motorynka

dzieki bardzo :) szczegolnie jolci i patkowi za cierpliwosc :) bylo czadowo :)

azrael88

No właśnie, nie spotkałem nikogo z CK Bikersów, tylko z Wolfem pogadaliśmy przed parkiem maszyn.

Artur RR

Cytat: Naitsabes w  7 Sierpień 2011, 19:45:34
Cytat: ArturSV650S w  7 Sierpień 2011, 01:25:08

15 zł to zdzierstwo? Powiedziałbym, że półdarmo. Za co mieliby opłacić wszystkie atrakcje począwszy od koncertów, a skończywszy na fajerwerkach i striptizerkach? Tym bardziej, że jest to jeden z najlepszych zlotów. Za zwykłe miejsce na polu namiotowym płaci się więcej.

Co do samego zlotu - dzięki obecnym za super zabawę ;)

Chodzi mi o to ze jak ktos zostawal na te wszytkie atrakcje to ok ale my np wpadlismy na godzinke wiec chyba 15zl za ogaldanie motocykli to chyba lekka przesada. Powinny byc wejsciowki na calosc i na zwiedzanie. Czyli 50zl za wjazda z motocyklem, 15zl za wejscie +koncerty a np 5zl za samo wejscie bez tych dodatkowych atrakcji :)
Peace Sells... But Who's Buying?