22 Wrzesień 2020, 22:17:57

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wypad na tor podstawowe info itp.

Zaczęty przez Kuba`125, 27 Lipiec 2011, 00:00:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arek

Spoko Kuba nic nie było ;) ;) Jak tylko zobaczyłem w kalendarzu że będzie i puchar polski supermoto, i skuterów, i cbr 125 to od razu poszedłem do automobilklubu, i dostałem info że nic nie będzie bo raz nie dogadali się , a dwa tor nie ma takiej homologacji, w związku z czym nie wpuszczają W OGÓLE JEDNOŚLADÓW, mimo że troche mnie zna babka jedna i z samym BOSSEM rozmawiałem to nie ma takiej możliwości, a będzie jak ponoć wyłoży ktoś 5mln złotych (info od Motorynki).

Kuba`125

Oczywiście ,zamiast zainwestować i potem zarobić ,lepiej zrobić bazary >:(...
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Carbon

A szkoda że tak jest. Ale jak bym miał 5mln to chętnie bym zainwestował. A że nie mam :'( to muszę po publicznych uczyć się przeżyć w Polsce na motocyklu.

Arek

A no niestety......Region na wyścigi mamy całkiem dobry, szkoda że tak się traktuje ludzi jeźdzących na jednośladach. Zobaczymy co wyniknie z tej drogi na łódź, i czy samochodowy chociaż powstanie.....Zawsze to już większe szanse.

Adel

na CBR 125 spokojnie możesz jeździć w Lublinie, albo Radomiu. Ja latałem tam na CBR 250 i choć ostro ją katowałem, to można było wykorzystać potencjał motocykla i łyknąć parę sportowych 1000