23 Wrzesień 2020, 00:08:38

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

BMW F650GS/F800GS - Opinie

Zaczęty przez jaszczur, 20 Lipiec 2011, 11:30:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

20 Lipiec 2011, 11:30:27 Ostatnia edycja: 26 Lipiec 2011, 13:34:31 by Jaszczur
Od zeszłego roku chodzi mi po głowie zamiana motocykla na wersje turystyczną lub enduro. BMW F650GS / F800GS charakteryzuje się dość niskim spalaniem na trasie to jego duży plus i do tego możliwość lepszy komfort jazdy po drogach szutrowych. Minusem jest dla mnie że jest łańcuch w tym konkretnym modelu.

Chciałem poznać Wasze opinie na temat tego motocykla. Na google jest sporo opisów ale może ktoś z Was miał do czynienia mniejszymi GSami. Na co warto zwrócić uwagę przy zakupi itp.
Jak się nie mylę Gajowy miał GS ale chyba 650 silnik jest ten sam tylko w F800 jest moc podniesiona o 14 koni i standardowa wersja jest bardziej bogata.

Kuba`125

Na forum ,chyba ktoś ma podobną BM-kę. Proponuje wejść na forum o gs-ach http://www.bmwf800gs.pl/index.php ,najlepsze źródło wiedzy :).U mnie w sąsiedztwie jest 1200 GS i w Hormanie ,też większe niż 800 ,ale zapytam się zapewne coś tam panowie wiedzą o 800 ,ale znają opinie odnośnie modelu
Pozdrawiam :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

BMW 1200 GS to już inny rodzaj silnika ze względu na położenie tłoków. Zaraz zobaczę co piszą na forum w linku, który mi podałeś.

Kuba`125

Tak,ale może miał styczność z 800-tką,albo z opiniami o niej.Wydaje mi się ,że o BM-kach ma dość dużą wiedzę.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

Cytat: Kuba`125 w 20 Lipiec 2011, 14:10:56
Tak,ale może miał styczność z 800-tką,albo z opiniami o niej.Wydaje mi się ,że o BM-kach ma dość dużą wiedzę.

To jak możesz to zapytaj się min. o elementy na które należy zwrócić uwagę przy zakupie. Częste usterki tego modelu itp. Ogólnie sprawy eksploatacyjne. Z góry dzięki.

Kuba`125

Obiecuje ,że jak tylko go spotkam to wypytam go o wszystkie szczegóły i szczególiki ,ale nie obiecuje ,że zdążę do jutrzejszego spotkania  :).
Dziewięć pięć czteRRy ;D

gruchawek

W Liberty Motors w Kielcach na manifestu lipcowego powinien byc triumph spider 800 do jazdy testowej. Prawie identyczny komfort jazdy jak na GS 800 wiec mozna sie karnac.
Dzwoni Krycha do Zdzicha... Widelec czy łycha ?
Nie, grucha, poducha!

jaszczur

Kuba`125

Wczoraj stało na serwisie piękne 1200GS :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jaszczur

Cytat: Kuba`125 w 26 Lipiec 2011, 11:22:55
Wczoraj stało na serwisie piękne 1200GS :)

Od piątku jest w Kielcach to jest motocykl do testowania ale dla mnie 1200GS Adventure jest za duży lub jak ktoś woli jestem za mały do 1200GS :)

Kuba`125

Tak,właśnie zapytałem czy testówka,albo czy w komis(kto wie możne z innego oddziału Liberty) to nie nie na serwisie...
Dziewięć pięć czteRRy ;D

jacu

jaszczur bierz takiego
dla mnie bomba te inne są bee..

GG 4875121

jaszczur

Jacu kusisz. Jak na razie muszę się przymierzyć do F650GS ponieważ jest dużo niższy do 800.

jacu

tylko żebyś za dwa miesiące nie mówił że 650 to trochę mało i lepsza była by łosiemsetka bo na pewno tak będzie zwłaszcza dla dwojga
GG 4875121

Gajowy

w 650 to sie nie pakuj bo to jeden cylinder. Ale 800 świetny motocykl dwa cylindry, i bardzo ekonomiczny.  ;D
tel.606-703-763