26 Listopad 2020, 09:48:50

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Nasze Pupilki

Zaczęty przez Motorynka, 19 Lipiec 2011, 14:35:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Motorynka

Jesli ma ktos cos ciekawego, slodkiego, kochanego w domku (oczywiscie oprocz żon :) )  to wrzucajcie fotki :)

My mamy od kilku dni kocszatniczke Popika :)
https://picasaweb.google.com/motorynia/POPIK

Szczurkov

Miałem takiego owada w domu. Nazywał się Fafik (bez obrazy Faficzku) i był chyba szynszlem akrobatą. Robiliśmy mu zagrody w kuchni na płytkach a on zapylał po tych zagrodach i odbijał się efektownie od ścian tylnymi łapkami czasami robiąc salto..
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Arek

Ja także posiadam ową koszatniczke, a raczej jak to niektórzy żartują koszatnika :D

Jak tam Kasiu przeszło zwierzaczkowi?

matti01ck

Ja niestety aktualnie nie posiadam żadnego zwierzaka ale interesuję się terrarystyką, czyli tym wszystkim co brzydkie, obślizgłe i wzbudza ogólny wstręt pośród innych posiadaczy " normalnych" zwierzaków :P przez kilku letni okres miałem już Gekona tygrysiego, Warana stepowego oraz Ptasznika różowego ( nie chodzi o kolor, a o gatunek - grammostola rosea ) oprócz tych "pupilków" miałem także przez 11 lat sukę rasy Rottweiler,ale z przyczyn zdrowotnych musieliśmy ją uśpić.. myślę że niebawem znów zakupię jakieś zwierzątko a konkretnie myślę o Legwanie Zielonym ( Iguana ) bądź Agamę Brodatą :)
Matti - 663 93 63 63

Motorynka

19 Lipiec 2011, 22:32:25 #4 Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2011, 23:15:24 by mOtOrynka
No moj maluch niezly swider jest, szaleje po pokoju, ale przybiega czasem do mnie, nawet wystawi lepek zeby go podrapac, pod pyszczkiem i za uchem :)

Mati:  ALE CI ZAZDROSZCZE, chcialam miec weza, ale Jacek mi zabronil :(   jak bedzesz mial tego legwanka to daj znac :>

a wczoraj wieczorkiem takie cos w lozku zastalam https://picasaweb.google.com/motorynia/Larwa :D

Kuba`125

20 Lipiec 2011, 00:28:46 #5 Ostatnia edycja: 20 Lipiec 2011, 01:55:55 by Kuba`125
Ja obecnie mam Dobermana i mieszankę prawdopodobnie owczarka z mastifem ,wygląda podobnie jak mastif hiszpański .Znaleziony jako szczeniak ,gdy był  ledwo żywy,cudem przeżył ,chyba  dwa tygodnie pod kroplówką był...
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

A to jest Jurek (Rhacodactylus auriculatus):
https://picasaweb.google.com/117293767606420011054/JurekGekonGargulcowyRhacodactylusAuriculatus?authkey=Gv1sRgCL-A7NCixcn62AE

W przyszłości (jak urośnie i będę wiedział jaka to płeć) planuję zrobić harem, więc będzie można kupić potomstwo jakby kto chciał ;)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Motorynka

ale czadowy, a jak z towarzyskoscia? chetnie idzie na rece?

matti01ck

Cytat: mOtOrynka w 20 Lipiec 2011, 10:18:16

mój Gekon jak najbardziej był bardzo towarzyski jedyne co to źle reagował na głośna muzykę ale z tego co czytałem to każdy osobnik inaczej na to reaguje, druga sprawa iż są to jaszczurki o nie wielkich rozmiarach które max osiągają do 23-25 cm długości, co pozwala mu na bardzo szybkie i zwinne ruchy przez co można go szybko upuścić bawiąc się z nim..
Matti - 663 93 63 63

Arek

A po ścianach chodzi?

Rafał

No moj maluch niezly swider jest, szaleje po pokoju, ale przybiega czasem do mnie, nawet wystawi lepek zeby go podrapac, pod pyszczkiem i za uchem

Mati:  ALE CI ZAZDROSZCZE, chcialam miec weza, ale Jacek mi zabronil    jak bedzesz mial tego legwanka to daj znac :>

a wczoraj wieczorkiem takie cos w lozku zastalam https://picasaweb.google.com/motorynia/Larwa

Chętnie, zwłaszcza gdy jest głodny :P.
Karma Popika uciekła, czy to nowy pupil ;)?

Cytat: matti01ck w 20 Lipiec 2011, 10:25:12

mój Gekon jak najbardziej był bardzo towarzyski jedyne co to źle reagował na głośna muzykę ale z tego co czytałem to każdy osobnik inaczej na to reaguje, druga sprawa iż są to jaszczurki o nie wielkich rozmiarach które max osiągają do 23-25 cm długości, co pozwala mu na bardzo szybkie i zwinne ruchy przez co można go szybko upuścić bawiąc się z nim..

Na początku chciałem kupić legwana zielonego, ale gdy dorośnie jest za duży, parę innych gekonów, ale większość jest owadożerne (nie mieszkam sam) do tego ciągłe nagrzewanie terrarium. Pozostał gargulcowy, któremu temp. pokojowa odpowiada i może żywić się samą papką bez obawy o jego zdrowie :)

Cytat: Arek w 20 Lipiec 2011, 20:35:21
A po ścianach chodzi?

Chodzi po ścianie, suficie, o dziwo szybie (zdj). Im wyżej tym lepiej :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Fafik

Cytat: cezary-alien w 21 Lipiec 2011, 00:45:41
a to moje pupile

Masz na myśli oczywiście skorpiona i konika, tak? Jak one się fajnie ze sobą bawią, widać że to przyjaźń na śmierć i życie :)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Motorynka

Hehe, jaki kierowca :D

Cezary

Ma to we krwi jak jego pan :)
A skorpion chcial sie tylko pobawic z konikiem
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..