27 Wrzesień 2020, 00:38:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/09/03 Parada weselna godz. 17.30

Zaczęty przez karola, 17 Lipiec 2011, 15:00:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

ARTX

bardzo fajna parada, bardzo fajni ludzie i para mloda ;D

mysle, ze parada na zakonczenie sezonu tez bedzie taka liczna..
pozdr
Artur
Triumph Speed Triple 2011

karola

Zgodnie z prośbą Państwa Młodych zamieszczam podziękowania dla Was Wszystkich, jakie otrzymałam dzisiaj mailem :

Drodzy Przyjaciele,
    było nam bardzo miło, że swoją obecnością uświetniliście nasz przejazd w sobotnie popołudniu, po naszej ceremonii ślubnej z Kościoła Św. Wojciecha do Hotelu ,,Echo,,. Jak mówią atmosferę imprez tworzą ludzie, w tym wypadku Wy razem ze swoimi rumakami stworzyliście dla nas niepowtarzalny prezent ślubny, który zapamiętamy najbardziej ze wszystkich. Powiem szczerze, że na samą myśl o tym, aż mi się podczas pisania tych podziękowań łezka kręci w oku ze wzruszenia, chociaż podobno CHNP  ;)   Dziękujemy z całego serca, nie ma słów, którymi moglibyśmy wyrazić wdzięczność za to co dla nas zrobiliście i za to, że dzięki Wam poczuliśmy się  tak wyjątkowo, jak gdyby dla nas tylko świeciło słońce w tym dniu  :) :) :)

D Z I Ę K U J E M Y

Natalia i Piotrek

P.S. Nasz malutki Franuś również przesyła wyrazy wielkiego uznania  ;D

Buziaki dla Naszych Świadków  ;D
    Pitt

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Naitsabes

Myślę, że w imieniu wszystkich mogę powiedzieć, że cała przyjemność po naszej stronie ;)

salwaman

http://www.youtube.com/watch?v=VhRV-dXvNDo

Przepraszam że tak późno, ale mój internet nie dał rady przesłać pliku na YT. Później pojechałem na motorze do Czech, aż wreszcie udało mi się załadować filmik z konta kumpla. Jakość pozostawia wiele do życzenia, ale zawsze to jakaś pamiątka! :)

Pozdrawiam serdeczenie!