2011/08/4-6 - XVII Przystanek Woodstack Kostrzyn nad Odrą

Zaczęty przez Fafik, 11 Lipiec 2011, 13:31:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fafik

11 Lipiec 2011, 13:31:10 Ostatnia edycja: 11 Lipiec 2011, 14:39:41 by Jaszczur
W ramach przypomnienia, tegoroczny Woodstock już za 3 tygodnie. Ja jestem obowiązkowo. Na miejscu jestem w czwartek rano.

Co do kapel to wszystko jest na stronie http://wosp.org.pl/woodstock/woodstock_2011

Jeśli ktoś jedzie, to dajcie znać!
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

wolf

Jak dobrze pojdzie to ja moze smignem  :D ale wszystko zalezy od kasy dostepnej w tym momencie :-\

Hans

Pytanie tylko takie, jakbyście jechali to śmigacie na moto czy inny środek transportu?

Fafik

ja już lece 1 lub 2 pod Szczecin. 4 rano jadę do Kostrzyna a 7 wracam do Kielc. Jak tylko pogoda dopisze to na moto (jak nie to też :P)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

wolf

No ja tez zamierzam wkoncu (po raz 1 na moto) smignac  ;D oby tylko pogoda dopisala  ::)

Fafik

informacje na temat Zlotu na Woodstock Rally

"Wioska Motocyklowa otwiera swe bramy od środy tj. 03.08.2011. Oczywiście jak co roku można przyjechać wcześniej, choć należy liczyć się z brakiem wygód ;-)

Miejsce: 66 470 Kostrzyn n/Odrą; ul. Milenijna 15

Tereny przemysłowe (patrz mapa dojazdu)

Dane GPS: N 52o 36' 26.62'';  E 14o 40' 15.7''

Cegiełka na budowę wioski wynosić będzie: 30PLN kierowca 20PLN pasażer

Jak co roku możecie liczyć na kawę i herbę 24h za free, no i w piątek i sobotę ugotujemy wspólnie jakąś zupkę. Menu będzie dostępne dopiero na miejscu :-))

Parkingi i wydzielone pole namiotowe do dyspozycji UWAGA!!! Obowiązuje zakaz wjeżdżania motocyklem na teren pola namiotowego.

W sobotę ok. 15 planujemy małą okupację Przystanku Woodstock. Tym razem wyjedziemy na główną Woodstokową aleję, pogrzejemy się na słońcu, pohałasujemy i stamtąd ruszymy na objazd miasta Kostrzyna.

Na terenie obowiązuje regulamin Przystanku Woodstock, którego Wioska Motocyklowa jest integralnym elementem, uzupełniony o regulamin wioski i parady.

Pozdrawiam i Zapraszamy Szwejk - Ojciec Dyrektor Wioska Motocyklowa

CKM "Boanerges"  "

pewnie motocykl postawie na parkingu zlotowym a namiot na polu przystanku

No to kto kiedy jedzie???

ja jak wyżej pisałem jestem w czwartek rano.

Buchck

tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Fafik

Cytat: Rafał w 22 Lipiec 2011, 03:20:28
Kto ma możliwość niech strzeli parę fotek :)

powinno być: kto będzie przytomny, niech strzeli parę fotek :)

jaszczur

Z alternatywnego forum kilkuosobowa grupa wybiera się na motocyklach do Kostrzyna.
Jak ktoś chce jechać z nimi to zapraszają do wspólnego wypadu "Fajnie było by śmignąć większą epiką z Kielc".

wolf

No i jak pojechal ktos? ja skapitulowalem  >:(
Na poprawe humoru ruszam jutro do Baltowa

Fafik

no ja byłem, ale samochodem :( jak było?? a jak myślicie?? :)  8) ::) :P ;D :D 8) :o

Rob

Robert 793413323
http://reapersoflifemc.pl/