2011/07/29-31 - Bukowina Tatrzańska VI Zlot Motocyklowy Gremium - Southside

Zaczęty przez jaszczur, 7 Lipiec 2011, 12:46:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Odległość od Kielc - 230km.
Miejscówka na zlot super. Mamy zamiar się wybrać z Anią jak nie będzie padać.

Teren zlotu to http://www.rusin-ski.pl/

azrael88

Ja się poważnie zastanawiam.

26-28 sierpnia jesteśmy w Łańcucie (na moto jak pogoda pozwoli) a potem mógłbym z Wami pojechać do Bukowiny, niestety bez Karolci bo w weekend musi być w domu.

jaszczur

Cytat: azrael88 w  9 Lipiec 2011, 12:34:18
Ja się poważnie zastanawiam.
26-28 sierpnia jesteśmy w Łańcucie (na moto jak pogoda pozwoli) a potem mógłbym z Wami pojechać do Bukowiny, niestety bez Karolci bo w weekend musi być w domu.

Wstępnie planuje wyjechać w piątek zaraz po pracy pomiędzy godziną 15 a 16. Żeby jeszcze dojechać jak będzie i zdążyć rozbić namiot jak będzie widno.
Po drodze z 2-3 postoje na szybką kawę i zatankowanie. Przelotowa prędkość około 100km/h.

gruchawek

Jaszczur , zalatw mi fuche taka zeby konczyc prace w piatek przed 15 ... to chetnie tez sie wybiore na zlocik.
Nie masz tam etatu ? Chetnie podejme stanowisko kierownika działu przemiału miału.
Dzwoni Krycha do Zdzicha... Widelec czy łycha ?
Nie, grucha, poducha!

azrael88

Jaszczur: jak dla mnie rozkład OK. W międzyczasie dowiedziałem się o niejakiej alternatywie dla Bukowiny, mianowicie:

http://www.wataha.tarnow.pl/pl/00075

Bliżej, ale miejsce na pewno nie tak urokliwe co góry.

Słoniu

SŁONIU
660346122

azrael88

Słoniu, byle pogoda była to się poleci bankowo. Chyba jednak góry do mnie przemawiają  ;D

jaszczur

W czwartek byłem w Bukowinie i podjechałem zrobić filmik w miejscu gdzie ma być zlot. Niestety gór nie było widać ze względu na złą pogodę ale trawnik pod namioty wykoszony :)

Ogólnie zlot będzie oddalono o jakieś 3km od "Klina" czyli centralnego miejsca w Bukowinie Tatrzańskiej. Co za tym idzie do sklepu kawałek ale za to blisko są dwie bacówki gdzie można kupić świeże oscypki.
Podczas zlotu można też odwiedzić baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej jakieś 3,5km od miejsca zloty. Ceny za bilet 2,5 godzinny to 49zł.

azrael88

jaszczur

Do soboty ma padać i raczej z wyjazdu nici. Chyba że od czwartku poprawi się pogodą.

pat

My jesteśmy dobrej myśli i ciągle się wybieramy - jakby ktoś był chętny to zapraszamy :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

jaszczur

Pat na pewno zabierz jak masz jakąś folie pod namiot bo ziemia tam może być mokra.

azrael88

Nadal nie tracę nadziei, chociaż po dzisiejszym wypadzie na Kurozwęki to hmm... jak wracaliśmy oberwała się chmura >:(

Decyzję podejmę w czwartek.