26 Listopad 2020, 23:54:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Gilera dna 50

Zaczęty przez Klaudyna-motoryna, 3 Lipiec 2011, 23:54:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

Klaudia spróbuj na kieleckim forum http://www.tkkj.net/ oni powinni Ci udzielić wyczerpujących informacji na Twoje pytania.

Klaudyna-motoryna

Tak, pomyliłam się z tym wątkiem.  ::)
Wielkie dzięki za rady. pozdrawiam.  :-*
Kaja ;*

Arek

Stopki to akcesoria uniwersalne, jeżeli tylko jest mocowanie to wystarczy znaleźć np. na racing-planet.pl, jak coś mam tam upustu troche na częsci.

MarcinKielce

Klaudia a może coś w tym temacie poszukasz.........
http://otomoto.pl/aprilia-rs-50-cc-2001r-M2689100.html
Mały bo mały ale wariat.....Manual, jak już chłopaki wyżej pisali, no i jednak jest to motocykl a nie skuter....DNA ma znajomy i fajny sprzęt, złego słowa nie da się powiedzieć ale nadal jest to skuter....

PS Ma jedną wadę........ jest stosunkowo ciężki jak na taki sprzęt.....prawie 100kg
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Kuba`125

Ciekawe ile razy ta apka była malowane,ale fakt niezłe wariaty z tych maszynek, niestety silniczki wymagają systematycznego wydawania niemałych pieniędzy.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

MarcinKielce

Cytat: Kuba`125 w  8 Lipiec 2011, 09:39:15
Ciekawe ile razy ta apka była malowane,ale fakt niezłe wariaty z tych maszynek, niestety silniczki wymagają systematycznego wydawania niemałych pieniędzy.

Kuba, nie miałem na myśli akurat tego egzemplarza tylko coś w tym stylu. Jak dla Klaudyny wydaje mi się że fajniejsze moto i lżejsze niż DNA.
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Arek

Zapewnie nieźle byś wyglądała na "bandyckiej" RS-ce :D

Kuba`125

Oj widok byłby bardzo fajny ,ale Gilerka też nie jest zła :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Carbon

Dna to po prostu mały motorek z silnikiem od skuterka co może być z nim nie tak? A no pozatym że mułowate przyśpieszenie i raczej małe prędkości to motorek całkiem fajny.

Kuba`125

Kolegi z forum poszła chyba koło 108,także jak na 50-tkę w  automacie to bardzo dobra prędkość  :).
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Carbon

Chyba na przyczepce samochodowej ???

Arek

Ten sprzęt po małych modyfikacjach może osiągnąć jakieś licznikowe 110, a granica leży gdzieś przy 140km/h z GPS-em na seryjnym bloku, po zmianie nawet 180, przyśpieszenie do setki w ok.5-6s. Jak ktoś myśli że wyssane z palca to jest youtube, i kity osiągające nawet 28KM.

Carbon

Ok zgodze się ale czy 50cc osiągneła by taką prędkość? z pojemności 50ccm da się dużo ale chyba nie aż tyle.

Kuba`125

Zdziwiłbyś się ,widuje nieraz magików i sam jestem w niemałym szoku ,dla np RS50 100,to żaden problem ;),tylko,że tam manual i dużo to daje
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Mocho

mnie zastanawia spalanie przy 100 km/h w takiej maszynce 50ccm, że się da wiem, ale czy warto? :D
tel. 660737748