5 Grudzień 2020, 11:36:19

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Gilera dna 50

Zaczęty przez Klaudyna-motoryna, 3 Lipiec 2011, 23:54:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Klaudyna-motoryna

Witam, jutro nabędę Gilerę DNA 50 i moje pytanie brzmi : czy jest to dobry "skuter" czy macie do niego jakieś zastrzeżenia czy coś w tym stylu ?
Kaja ;*

Kuba`125

Witaj,co prawda nie posiadam Gilerki,ale jeżeli zamierzasz w przyszłości jeździć na "dorosłych motocyklach" to ja bym Ci radził , jakiegoś manuala ,choćby TZR czy RS50,albo zwykły skuter ,tylko z manualną skrzynią :).Osobiście złego słowa nie słyszałem o tym sprzęcie,wiadomo każda konkretna sztuka jest inna,ale jeżeli poprzedni właściciel dbał to nie powinno być problemów.
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Klaudyna-motoryna

8) Właśnie jakby to powiedzieć skuter taki zwykły mi się "znudził" więc chcę się nastawić  na coś większego .
Kaja ;*

Kuba`125

Czyli ,może jakaś CBR125?? :D .Bardzo fajne moto jak na początek
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Klaudyna-motoryna

Bardzo chętnie. Ale mam 13 lat. xd i uprawnienia tylko do 50ccm. ;P
Gilerka w sam raz myśle, mony silnik i fajna jak dla mnie ogólnie.
Kaja ;*

Kuba`125

Znajomy miał TZR i całkiem fajna,wiadomo ma swoje wady,ale całkiem przyjemna i szybka jak na 50 :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Klaudyna-motoryna

Myślę, że jak dla mnie to trochę za potężna. ;) Gilera jest chyba w sam raz. tylko jak dla mnie to jest jedna zasadnicza wada . ! Nie na w oryginale stopki bocznej.. ! i muszę dokupić, oryginalna kosztuje około 200zł. ;P
Kaja ;*

Arek

TO ja dorzucę od drugiej strony, Gilera ma jedne z najlepszych (seryjnych) silników w stawce, dobrze wykonany sprzęt, mała awaryjność przy dobrej obsłudze, dobrze zaprojektowany silnik - ogólnie technicznie skuterek jak najbardziej ok, częsci do niego masa.

Jednak to dalej skuter, tylko inny wygląd i pozycja jadącego, także albo do 18-tki zdążysz jeszcze zamienić na biegówkę albo proponuje rok tym pośmigać a potem biegi, chyba że chodzi o poręczność w mieście :)

Klaudyna-motoryna

Mam nadzieję, że oczywiście zdąrze jeszcze zmienić na coś większego. ;)  :P
Kaja ;*

Klaudyna-motoryna

Do : Kuba`125  : Tak, od Matiego . ;))
Kaja ;*

Arek

Stopka do Gilery to koszta max 70zł, za nie byle jaką, oczywiśćie akcesoryjną.

Klaudyna-motoryna

ja znalazłam za 185. gdzie taką dostane ?
:) ;)
Kaja ;*

Klaudyna-motoryna

troszkę zmienię temat. ale takie pytanie mam : co sądzicie na temat Gilery dna 50 ? jakieś wady, zalety mile widziane
Kaja ;*

Kuba`125

Przecież już Ci pisaliśmy ,najlepiej pogadaj z matim ,albo zapisz  się na jakimś forum o DNA,ja na CBR125.pl byłem dwa lata przed kupnem moto ,żeby dokładnie wszystkiego się dowiedzieć i pogadać z użytkownikami ,tutaj chyba niezbyt wiele osób miało ten sprzęt więc super dokładnych informacji nie zdobędziesz.Jak dla mnie największym - na pierwszy rzut oka to skrzynia automatyczna(dużo lepiej jak byłby to manual).

Tyle ode mnie pozdrawiam ;)
Dziewięć pięć czteRRy ;D