25 Wrzesień 2020, 22:59:49

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/07/11-12 speed-day poznan

Zaczęty przez Motorynka, 2 Lipiec 2011, 15:30:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

Motorynka

2 Lipiec 2011, 15:30:14 Ostatnia edycja: 2 Lipiec 2011, 19:02:40 by Jaszczur
w niedziele 10.07 wybieram sie na szkolenie do poznania jak ktos chce sprobowac zapraszam.  http://www.aw.poznan.pl/imprezy2011/20110711-12speed/index.htm

Arek

Drogo drogo, nie myślałaś nad Honda Fun & safety, czy po prostu chodzi Ci o obiekt w Poznaniu?

Kuba`125

Jej z chęcią bym pojechał i tatuśka namówił,ale póki co pomarzyć można :(,życzę miłej zabawy  :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Motorynka

poznan :) tam jak sie pojedzie to jest odlot nie jazda

jaszczur

Kasiu ja na tor się nie wybieram ale może odpowiedz na moje pytanie przyda się innym.
Czy są jakieś wymogi co do kasku i ubioru jak chce się pojeździć po torze w Poznaniu?

Arek

Na zawodach tak, ale przy normalnej jeździe kask musi mieć homologację a ubiór jakiś musi być motocyklowy raczej ;)

Motorynka

to szkolenie wiec nie ma wygorowanych wymogow :(na stronie aw w formularzu)

Motorynka

jade sama samochodem, wiec jesli pogoda dopisze to smigam i mam 1 wolne miejsce na moto.

Arek

Jedziesz na 2 dni? Jak masz miejsce dla mechanika tj. mówiłaś to ja mogę :D

Motorynka

hejka, wikec tak, jesli pogoda bardzo sie popsuje to nigdzie nie jade, ale na razie planuje w niedziele ok 10 wyjechac i wracam w nocy we wtorek. jak chcesz mozesz jechac. nie mam gg, wiec dzwon jakby cos :)

Motorynka

No i bylo super, pierwszy dzien deszczowy, wiec jazda na mokrym z poslizgami zaliczona :D (na szczescie dla mnie bez upadku) - czasem nawet calutki tor byl tylko dla mnie :D bo chetnych nie bylo zbyt wielu i wjezdzalismy kto kiedy chcial :) , a drugi dzien piekny sloneczny :) 
https://picasaweb.google.com/motorynia/SpeedDay1112Lipca

Nawet za modelke robilam :D

Fafik

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Balcer

Witam Kasiu!
Widzę że mamy wspólnych znajomych na torze w Poznaniu. Mój dobry przyjaciel jest tam instruktorem u Ciebie na 26 foce w pomarańczowej koszulce drugi z lewej - Irek z Sochaczewa
Pozdrawiam!

Motorynka

Cytat: Balcer w 19 Lipiec 2011, 16:27:01
Witam Kasiu!
Widzę że mamy wspólnych znajomych na torze w Poznaniu. Mój dobry przyjaciel jest tam instruktorem u Ciebie na 26 foce w pomarańczowej koszulce drugi z lewej - Irek z Sochaczewa
Pozdrawiam!

Hehe no prosze :)  oj fajnie jak sie znajome twarze spotyka w tak niespotykanych miejscach :D 

Kuba`125

Heh super wypad tylko pogratulować,najbardziej zauroczył mnie bohater drugoplanowy Ducati 1098 w tym malowaniu i jeszcze na tym wydechu ... Kocham ten sprzęt ;D
Dziewięć pięć czteRRy ;D