1 Grudzień 2020, 18:04:00

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/07/02 - Parada weselna

Zaczęty przez salwaman, 27 Czerwiec 2011, 09:08:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

salwaman

27 Czerwiec 2011, 09:08:49 Ostatnia edycja: 27 Czerwiec 2011, 11:40:24 by Jaszczur
Witam wszystkich!
Mój przyjaciel w najbliższą sobotę (2.07.2011) się żeni i poprosił o zorganizowanie małej parady motocyklowej. Jeżeli tylko dacie radę zapraszam serdecznie na przejazd o godzinie 18.45 z pod kościoła św. Józefa Robotnika ul. Turystyczna w Kielcach na salę weselną na ulicy Ściegiennego 208 koło Dymin.  O 15.45 ruszamy z pod domu pana młodego w Zagnańsku na ul. Kieleckiej i jedziemy na ul. Bukową (koło Jesionowej), jeżeli ktoś dałby radę uczestniczyć w tym przejeździe, będę ogromnie wdzięczny!
Najważniejszy jest przejazd z pod kościoła na salę.
Pan młody przewidział kieliszek szampana dla motocyklistów oraz butelkę weselnej wódki (to zależy od ilości motocyklistów, bo przewidział na tą okazję 2 kartony). Jeżeli tylko dacię radę, zapraszam serdecznie! Chciałbym mu zrobić niezapomniany przejazd, liczę na Waszą pomoc!
Pozdrawiam!

Motorynka

hmm, niestety pogoda nie rozpieszcza nas w weekendy, ale jesli slonko pozwoli to ja sie zjawie :)

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Rafał

I ja przyjadę jak będzie pogoda :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

salwaman

Świetnie! Pogoda będzie! ;) Damy radę!:)

Buchck

tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Rafał

Wybiera się ktoś w tą pogodę? Ponoć jutro ma mniej padać
                                                                                       John Milton

salwaman

Dziś wracałem z Krakowa na motorze. Mam nadzieje że jednak jutro nie będzie takiej pogody. Ja będę na 100%, niezależnie ile deszczu będzie się lało z nieba;) Wiem jak mało przyjemne jest jeżdżenie w taką pogodę, ale cały czas, ZAPRASZAM!!!

Mati

Na ta chwile nie pada ;D Czy ktos sie wybiera na parade w taka pogode? ;) czyli bez slonca
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu
!

Rafał

Ja bym się przejechał, ale ile osób będzie?
                                                                                       John Milton

salwaman

Chłopaki przyjeżdżajcie! Nie pada a grilla jeszcze dziś zdąży się zrobić!
17.45 pod kościołem. Ja tam będę stał przy przystrojonej VFRce. Przekaże wszystkim co i jak.

salwaman

oczywiście przejazd będzie po mszy. 18.45. Ja będę wcześniej, ale zapraszam na 18.45

Motorynka

No to co , parasolki w rączki i HEJAH :P   
ja podjade, wczoraj i tak zmoklam jak .... na skuterku to dzis zmocze gixa :D

Buchck

ja też się raczej pojawię :) Może nawet w Zagnańsku :D
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

matti01ck

2 Lipiec 2011, 13:49:13 #14 Ostatnia edycja: 2 Lipiec 2011, 13:52:03 by matti01ck
ja też chętnie przyłącze się do parady..  :)
tylko zasadnicze pytanie czy ktoś wybiera się od samego początku.. ??
Matti - 663 93 63 63