26 Wrzesień 2020, 22:05:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Nasze maszyny plusy i minusy :)

Zaczęty przez Kuba`125, 24 Czerwiec 2011, 01:38:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kuba`125

Witam tak sobie pomyślałem,że można by taki wątek założyć,ponieważ każdy z nas zna doskonale swoje maszyny i może je opisać .Jeżeli ktoś z forumowiczów,czy zaglądający na forum  chciałby zmienić maszynkę i miałby jakieś wątpliwości czy to motocykla akurat dla niego.Przeczytałby by sobie co piszę o takiej maszynce jej właściciel i miałby informacje z pierwszej ręki, na pewno była by to jakaś pomoc dla niego :).
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Naitsabes

SUZUKI GSX650F K8

Plusy:

- Świetny kompromis pomiędzy motocyklem sportowym, a turystycznym.
- Bardzo dobrze spisuje się w warunkach miejskich. Jest bardzo zwinny jak na swoją masę (różne źródła podają różnie - strona suzuki twierdzi, że 240kg suchy - w co nie wierze)
- Na trasie (tu jego większa masa jest na korzyść) prowadzi się super choć siedzisko mogłoby być wygodniejsze.
- Porównując z innymi maszynami jakie dosiadałem ma bardzo dobre lusterka. Gwarantują dobrą widoczność i nie drżą co doprowadzało mnie do szału w GSie czy GSRce.
- Dość elastyczny silnik i jak na rzędówkę nieźle kręci od dołu.
- Rzeczy tj. hydrauliczne sprzędło, wyświetlacz biegów czy rezerwa paliwa informująca 2 krotnie przy 5,5 i 1,5 litra.
- Jazda z pasażerem nie sprawia problemów.
- Choć to kwestia gustu myślę, że stylistycznie jest na szóstkę.

Minusy:

- Mógłby trochę mniej palić.
- Większa masa może dawać się we znaki przy manewrach tj. cofanie, parkowanie, czy wyprowadzanie moto z garażu. Nie sprawia mi to problemów ale na brata Fazerce czułem się jak na rowerze jeśli o takie manewry chodzi. Tym samym nie poleciłbym go drobnej moto-babce.
- Nie ma centralnego podnóżka (denerwujące przy smarowaniu łańcucha)
- Z czasem plastiki zaczęły trochę drgać w pewnym, niewielkim zakresie obrotów.
- Przypięcie pająka jest trudne ale nie niewykonalne :P

Tyle na szybkości z mojej strony. Podsumowując, jestem z niego bardzo zadowolony.

Więcej info: >> Kliknij << ; >> Kliknij <<