25 Wrzesień 2020, 23:43:14

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Shoutbox

Zaczęty przez jaszczur, 23 Czerwiec 2011, 11:29:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dżej Dżej

Co tu tak cicho i pusto??? Żyjecie??????? ;D Może jutro na spotkanie bezmotocyklicznie i jakiegoś browarka zimnego pijniemy na ochłodzenie dnia :P
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

azrael88

Właśnie wróciłem z Ostrowca, na skrzyżowaniu Al. Solidarności z Sandomierską leżał rozbity moto, srebrny albo szary sportowy. Była policja, na szczęście nie widziałem plastikowego worka...

pająk

ciarki przechodzą przy takich wpisach. Mam nadzieję, że tylko moto ucierpiało...
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Kuba`125

Witam , wie ktoś może, czy jest gdzieś w Kielcach firma ,w której można sobie zamówić koszulkę z wybranym wzorem i napisem :o coś takiego jak nasze forumowe.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Buchck

Słyszałem, że gdzieś na Paderewskiego tam jest taka firma ;)
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Cezary

Witam.
Po wprowadzeniu do nowego mieszkania jestem bez internetu i mam braki z inf na naszym forum.
Mam wielka prosbe jak bedzie ktos uprzejmy poinformowac mnie o wyjazdach i okolicznosciowych imprezach.
Oczywiscie niebawem wstawie date parapetowki:) bo brakuje mi w mieszkaniu duzo rzeczy:))))))
tel 667621574 
dziekuje z gory.
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Rufus

też przejeżdżałem przez to skrzyżowanie (solidarności i sandomierka) wczoraj koło 23.30, jak zobaczyłem leżące moto to zatrzymałem się blisko na parkingu i obczaiłem jako tako co sie stało. Motonita odjechał przed moim przyjazdem karetką ale podobno się za chwilę okazało że bez poważnych obrażeń, moto przejechało na boku dłuższy dystans ale o nic nie uderzyło więc proste a jedynie poobdzierane, póki co nie wiadomo było kto był sprawcą gleby, czy sam kierownik kawasaki czy jakaś pucha wyjechała. a moto to szara kawa zr 7 s.
kom: 698 870 876

Kuba`125

25 Sierpień 2011, 19:43:27 #22 Ostatnia edycja: 25 Sierpień 2011, 19:45:17 by Kuba`125
Pucha zajechała drogę i  motocyklista się położył ,żeby uniknąć zderzenia ,puszkarz się zatrzymał i jak zobaczył ,że chłopak się podniósł to szybko odjechał .Ja tak słyszałem :(

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafał

Mieszkam niedaleko Sandomierskiej i wczoraj słyszałem kilkakrotnie jak przejeżdża szybko jakiś sportowy motocykl przed oknami. Nie zdążyłem zobaczyć co to była za maszyna, więc też pewności nie ma, że to ta sama. Tak mi się jakoś skojarzyło... Mam nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Kuba`125

28 Sierpień 2011, 12:00:04 #24 Ostatnia edycja: 28 Sierpień 2011, 17:18:45 by Kuba`125
Witam :) ,ostatnia wakacyjna niedziela właśnie rozpoczęta :(

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110828/POWIAT0110/81616042 ech.. :-\
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Naitsabes

Szczurkov

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Buchck

Ja się dowiedziałem o tym w ten dzień kiedy się to odbywało ;P
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Arek

Siemka, wie ktoś gdzie zakupię takie oto coś w Kielcach? Nie moge znaleźć nic konkretnego na google, a takąpierdołę szkoda zamawiać mi nawet

http://allegro.pl/stopery-wkladki-zatyczki-do-uszu-3m-i1751248263.html

ARTX

Triumph Speed Triple 2011