24 Wrzesień 2020, 06:51:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Spływ kajakowy w Świętokrzyskim.

Zaczęty przez denwer, 15 Czerwiec 2011, 18:45:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

denwer

15 Czerwiec 2011, 18:45:00 Ostatnia edycja: 15 Czerwiec 2011, 18:46:58 by denwer
Wczoraj przyszedł do mnie do sklepu znajomy z ulotkami dotyczącymi spływu kajakowego. Pogadaliśmy i okazało się że on i jego brat po części organizują tego typu wypady i pomyślałem, że fajnie by było wybrać się na taki spływ z Wami, czyli KFM, CKB, CKR itd ;) . Jak udało by się nam zorganizować większą grupkę to dostalibyśmy upusty. Na stronce pisze, że taki spływ jednodniowy wynosi 60zł od osoby. My z tego co mówił kumpel mamy po 50zł od osoby lub ewentualnie mniej jak będzie większa grupa. Sprawa jest jeszcze do dogadania ale nie wnikaliśmy w szczegóły ponieważ nie wiem jakie będzie zainteresowanie tym tematem. Ogólnie jakby się udało zebrać parę osób to przyjeżdżamy moto do niego na działkę z domkiem i zostawiamy maszyny. Zostaniemy zabrani autami(busem) pod początek spływu, a po zakończeniu zostajemy zabrani do moto. Ogólnie taki spływ trwa około 4-5h z przystankami (oczywiście też do dogadania - chłopaki są elastyczni).
Myślę że taki wypoczynek jest "miodzio lodzio" :) , można popodziwiać widoki i krajobraz Świętokrzyski a i odpocząć od miasta.

Myślę że ten okres to jeszcze troszkę za wcześnie ale jak się ociepli i zagrzeje się woda to wymarzony czas na taką eskapadę .
więcej macie na stronie:
http://www.przystaneknida.pl

Sądzę że nawet 100zł na parę to nie jest drogo a i zawsze można kaskę odłożyć w 3-4tygodnie.

Co na ten temat sądzicie ?

P.S.
Ja tak czy owak wybieram się :)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

pablo

Denwer, spytaj znajomego czy dałoby się przedłużyć ów spływ o wieczorno-nocne tzw. "zajęcia w podgrupach"  :)
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Słoniu

To może być bardzo fajna imprezka, allllle nie na jeden dzień. Musi być ognicho i browarek.
SŁONIU
660346122

denwer

15 Czerwiec 2011, 21:30:53 #3 Ostatnia edycja: 15 Czerwiec 2011, 21:34:17 by denwer
Cytat: pablo w 15 Czerwiec 2011, 19:52:06
Denwer, spytaj znajomego czy dałoby się przedłużyć ów spływ o wieczorno-nocne tzw. "zajęcia w podgrupach"  :)
Cytat: Słoniu w 15 Czerwiec 2011, 21:22:41
To może być bardzo fajna imprezka, allllle nie na jeden dzień. Musi być ognicho i browarek.

Jest możliwość wypadu weekendowego (dwa dni z jednym noclegiem itd.) Koszt takiej przyjemności to z tego co pamiętam co mówił to 150zł od osoby.
Zorientuję się jeszcze co i jak i dam znać
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155

pat

Tak dwa dni to jest lepszy pomysł zdecydowanie :) a może nawet z piątkiem 3 dni :)

Jak to twój kumpel to pogadaj o szczegółach. Ja kiedyś (chyba rok temu) orientowałem się jak wyglądają takie spływy i tam w cenie są różne rzeczy np zwiedzanie skansenu co dla ludzi z CK może nie być zbyt interesujące (ale nie przesądzajmy) więc może warto się dogadać aby dograć spływ do naszych potrzeb ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Radek

Buchck

Ja też się piszę, jeżeli czas i fundusze pozwolą :)
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Naitsabes

Jak tylko termin dopisze też się wybiorę. Niestety w sesji nie dam rady, a ta do 30go będzie mnie gnębić ;].

sz_kamil

oczywiscie kwestia terminu ale ja i Dorcia tez sie piszemy

Balcer

Witam Serdecznie!
Od lat jeżdżę na spływy kajakowe po całej Polsce , dwa lata temu byłem na Białej Nidzie i dopłynąłem do Pińczowa i mam zamiar kontynuować spływ Nidą od Pińczowa do samej Wisły! Co do wypożyczalni najpopularniejsza jest kajakiem.pl z Jędrzejowa,  http://www.splywynida.nstrefa.pl/ z Buska. Ja osobiście sam organizuje spływ i nie korzystam z ofert łikendowych (jest drożej).
Ostatnio brałem kajaki od Pana  Durleja z małego gospodarstwa agroturystycznego oto link http://www.nakajaki.zafriko.pl/ ceny miał bardzo przystępne patrząc na konkurencję. Polecam trochę poszperać a koszt spływu może nie przekroczyć 100PLN za kajak czyli 50 od głowy ;-)
W razie pytań piszcie z miłą chęcią odpowiem na nurtujące pytania
Pozdro!!

Słoniu

150 zł od głowy za dwa dni to zajebjaszcza przesada. :o,A co oni proponują jeszcze w tej cenie?
Za taką kase to lece na Krete
SŁONIU
660346122

kali

Proponuję Wan najfajniejszy odcinek Nidy od Mniszka do Bolmina super, super, super.
kali

Motorynka

ja tez bym sie wybrala,ale na splyw bo tyle za impreze to za duzo.

denwer

30 Czerwiec 2011, 18:15:26 #13 Ostatnia edycja: 30 Czerwiec 2011, 18:19:11 by denwer
Tak jak obiecywałem zorientowałem się odnośnie wypadu dwudniowego.
Okazało się że to nie do końca tak jak pisałem. A więc:

Za 150zł wygląda to tak :
piątek pod wieczór (około 17:00) spotykamy się na polu namiotowym i robimy ognicho (jedzonko we własnym zakresie).
Na miejscu dostęp wifi do netu , prąd, nagłośnienie , prysznice natryskowe.
W sobotę spływ z postojami i pod wieczór powtórka z piątku - czyli ognicho muza i zabawa.
W niedzielę spływ z postojami i zakończenie.

Jak dobrze zapamiętałem to:
Jak zbierzemy 10+ osób to 130 od osoby, jak zbierzemy 20+ osób to 120 od osoby (nie pamiętam dokładnie ale chyba 30+ = 110zł)

Mogą nam zorganizować z jednym noclegiem i z dwoma spływami (nie jestem pewien w 100%), czyli sobota rano spotkanie, spływ, nocleg i zakończenie z rana po następnym spływie.
Koszt to około 130zł i myślę że będą obowiązywać zniżki z góry.

Mamy zapewniony transport do rzeki (nie interesujemy się też kajakami jak spływ zakończymy) i po zakończeniu spływu.
Strona się zaktualizowała więc można luknąć co i jak.
A... i dostałem zapewnienie że mają najlepsze kajaki w Świętokrzyskim.

ziebavidmo