18 Wrzesień 2020, 20:25:31

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/08/... - Wyjazd motocyklami na Litwę

Zaczęty przez SebOOl, 15 Czerwiec 2011, 17:18:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

SebOOl

15 Czerwiec 2011, 17:18:15 Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2011, 15:02:50 by Jaszczur
Witajcie
Byłem ostatnio kilka dni na litwie (zawodowo) i od tamtej pory chodzi mi po głowie pomysł aby wybrać się tam na kilka dni motocyklem.
Do przejechania na miejsce kwaterunku byłoby ok 700 km (miejscowość Troki) - przypadkowo znaleziony opis-> http://www.podroze.pl/wyprawa/relacja/troki-miejsce-ktore-warto-zobaczyc,3495/
Można również pojechać do Wilna i tam też pozwiedzać (ok 30km od Troków).
Jeżeli zebrała by się grupa to mam namiar na ludzi którzy tam organizują nocleg oraz plan zwiedzania.
Drogi na Litwie są jak w Niemczech jednak nie przekracza się tam dozwolonych prędkości które wachają się na poziomie 90-110km/h.
Koszty samych noclegów do ustalenia jak zbierze się grupa ale wstępnie to kwatera kosztuje ok 30 litów/osoba (lit 1,12PLN) a hotel 23 EURO/osoba. Do tego trzeba doliczyć koszt organizacji wszystkiego przez miejscowych jednak na razie nie mam wiedzy ile.
Ceny wyżywienia i używek o jakieś 10% wyższe niż w Polsce.
Sądzę że optymalnie było by pojechać tam na ok 5 dni + 2 dni na przejazd tam i z powrotem.

Podsumowując:
1. Termin wyjazdu sierpień
2. Czas wyjazdu ok 7 dni liczone już z podróżą

Czy są jacyś chętni ?
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

kakaj

Hej Sebool,
jeśli tylko mnie przygarniecie to ja wstępnie bym się pisał.
Kakaj

SebOOl

Jasne że przygarniemy. Rozmawiałem wczoraj z Duszmenem i on też by się pisał na taki wyjazd z tym że maksymalnie 4odniowy.
Prześlij mi do siebie namiar (tel) na priva)
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

kakaj

Namiar już przesłałem,
jesli chodzi o mnie to 7 dni dla mnie jest ok. Ale jesli bedzie krócej to nie bedę marudził :).
W zasadzie to ja jestem zdecydowany na 100%.
Pozdrawiam
Kakaj