28 Wrzesień 2020, 12:00:07

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Forum KFM - propozycje, uwagi itp.

Zaczęty przez jaszczur, 14 Czerwiec 2011, 11:51:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jolcia

Cytat: sz_kamil w 25 Czerwiec 2011, 12:25:44
tyle ze Jacu nad soline nie pojechał na 1 godzin tylko na kilka dni a to juz wymaga troche logistyki .

to po pierwsze...
po drugie nie wiesz co tam robiliśmy, czy spacerowaliśmy po górach, czy pokonaliśmy jakąś trasę motocyklami...
Nie wszyscy mają tyle czasu co Ty (Jaszczur), żeby do każdego wątku się wtrącić a co za tym idzie na bieżąco opisywać pokonane trasy. Temat powinien zostać w turystyce, a my kiedy będziemy mogli rozwiniemy go i opiszemy trasy.
"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

Naitsabes

Przypominam, że temat dotyczy propozycji odnośnie strony KFM.

Sami zaproponowaliście dział Turystyka. Założyłem go ale tu znów coś nie pasowało bo chodziło wam o to by był to dział w którym będą opisywane podróże, a nie propozycje wypadów turystycznych więc Jaszczur dodał do opisu działu "...- opisy wypraw, przewodniki" i przeniósł jeden wątek. Zdecydujcie się czego sami chcecie ale do jasnej ciasnej nie róbcie problemu z faktu, że moderator wątek przeniósł, no proszę was, trochę powagi.

karola

Więc może po prostu dodać w dziale Turystyka opis (poza dookoła świata i z powrotem) ,, zwiedzanie Polski,, albo coś podobnego.
Wtedy nadawać się do tego działu będzie zarówno wyjazd w Kotlinę Kłodzką jak i w Bieszczady (jeśli poza zrobieniem pętli zwiedzaliście coś jeszcze). Sam wypad akurat w Bieszczady na weekend , żeby sobie pojezdzić mało mi do tego działu pasuje, tak samo jak nasz zeszłoroczny wyjazd w Beskid Żywiecki.
I nie wkurzajcie się na moderatorów za to, że moderują forum. Nikt nie robi tego złośliwie. Ludzie często piszą nie na temat danego działu, a nawet nie zauważacie że ktoś to potem poprawia, poza samym autorem postu. Natomiast użytkownik wchodząc w dany dział spodziewa się, że znajdzie tam to czego dział dotyczy.

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

jacu

polecam zobaczyć jak robią to inni np:

http://www.vstromclub.fora.pl/relacje-z-wypadow-i-wycieczek,27/kaukaz-czyli-gruzja-armenia-i-azerbejdzan-w-22-dni,5615.html

(zainteresowanym mogę podać swój nick i hasło gdyby było potrzebne)

czytając taką relacje i tak ułożoną z tak rozłożoną dawką emocji czuje wręcz potrzebę żeby zajżeć do netu czy już ktoś dopisał coś nowego

sory ale jeśli na tym forum trzeba mieć wszystko wypunktowane i broń boże niczego nie przegapić i trzymać się regulaminu od a do z to to forum jest chyba nie dla mnie
możecie już zlikwidować dział turystyka ja mam gdzie pisać relacje z wypraw

GG 4875121

jaszczur

Cytat: Jolcia w 25 Czerwiec 2011, 13:28:42
po drugie nie wiesz co tam robiliśmy, czy spacerowaliśmy po górach, czy pokonaliśmy jakąś trasę motocyklami...
Nie wszyscy mają tyle czasu co Ty (Jaszczur), żeby do każdego wątku się wtrącić a co za tym idzie na bieżąco opisywać pokonane trasy. Temat powinien zostać w turystyce, a my kiedy będziemy mogli rozwiniemy go i opiszemy trasy.

Jolcia widzę, że nadal cały czas "pijesz" do mnie. Co tam robiliście to Wasza prywatna sprawa.
Co do "Temat powinien zostać w turystyce, a my kiedy będziemy mogli rozwiniemy go i opiszemy trasy." jak rozwiniecie i opiszecie to się znajdzie w dziale Turystyka.
Co do czasu to to moderatorzy poświęcają go więcej i starają się trzymać jakiś porządek na forum. Dość często wiąże się to z naruszonym ego użytkowników forum lub ich nie zadowoleniem.

Są tu też administratorzy, którzy zakładają działy i nadzorują poprawne działanie forum głownie w sprawach technicznych itp. Dział Turystyka został założony przez Naitsabes po licznych ponagleniach Jaca. Wymagało to od niego poświęcenia trochę czasu - nadanie uprawnień, kto może pisać w dziale, restrykcji przed spamem mimo tego że jest tuż przed obroną to znalazł czas i złożył dział - uszanuj też jego czas.

Jolcia osobiście chcę poznać twoje zdanie w sprawie pytania, które zadałem kilka postów wcześniej: "Dlatego proponuje rzetelnie jeszcze raz żeby każdy z Was napisał jakie mają być założenia działu Turystyka"

jaszczur

Cytat: jacu w 25 Czerwiec 2011, 16:27:08
http://www.vstromclub.fora.pl/relacje-z-wypadow-i-wycieczek,27/kaukaz-czyli-gruzja-armenia-i-azerbejdzan-w-22-dni,5615.html
...
sory ale jeśli na tym forum trzeba mieć wszystko wypunktowane i broń boże niczego nie przegapić i trzymać się regulaminu od a do z to to forum jest chyba nie dla mnie

Przeczytałem wstęp do historii wyprawy, z linka który podałeś - przed chwilą dostałem aktywację konta na w/w forum.
Jacu jak by Twój post w dziale Turystyka tak wyglądał nawet bym nie śmiał go przenieść!!!

Naitsabes

To jak wygląda relacja z wyprawy nie zależy od administratorów czy moderatorów, a od autorów takich tekstów - nie rozumiem więc po co ten link i porównanie. Ponadto, co ty Jacku masz nagle do regulaminu? Co on w ogóle ma w tym momencie ze sprawą wspólnego? Post został przeniesiony na wasze prośby o zmianie charakteru działu turystyka. Fochy strzelacie jak moja chrześnica o to gdzie ma dany post być umiejscowiony. Dzięki temu, że jest gdzie trzeba, jesteś w stanie znaleźć takie relacje w internecie.

Cytat: jacu w 25 Czerwiec 2011, 16:27:08

Jakie wypunktowane, jakie regulaminu? Czy to istotne, czy napiszesz w dziale Turystyka czy Majestatycznie czy Weekendowo? Powtarzam po raz kolejny, sami zażyczysliście sobie innego charakteru tego działu - charakteru opisowego z przebytych wypraw, a teraz niech sie moderator boi bo przeniósł wątek.

Powyższym zastanówcie się trochę o co tak naprawdę chodzi bo sprzeczamy się o byle co. Dawno chyba razem nie byliśmy na przejażdżce i nie obaliliśmy flaszki - to jedyny powód jaki mi do głowy przychodzi ;)

jacu

dobra nie robić mi tu wojen  >:(
jeszcze jeździć nie zaczeliśmy a już się kłucimy  >:(

niech każdy to będzie chciał coś napisać wyśle maila do pawła on niech to "ocenzuruje" i wstawi w odpowiedni dział
:-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
GG 4875121

Motorynka

Cytat: Naitsabes w 26 Czerwiec 2011, 01:39:37
Powtarzam po raz kolejny, sami zażyczysliście sobie innego charakteru tego działu - charakteru opisowego z przebytych wypraw, a teraz niech sie moderator boi bo przeniósł wątek.

Powyższym zastanówcie się trochę o co tak naprawdę chodzi bo sprzeczamy się o byle co. Dawno chyba razem nie byliśmy na przejażdżce i nie obaliliśmy flaszki - to jedyny powód jaki mi do głowy przychodzi ;)

Hmmm, chociaz wkurzyl mnie jacek tym kombinowaniem, to jednak przyznam mu racje (nie ze wzgledu malzenstwa), ale  KTO i GDZIE napisal co ma byc w dziale turystyka, Jacek ciagle marudzil, zeby byl taki dzial, a co on sobie tam wrzuci to chyba jego brocha i wybor, to najwyzej jego posta nikt nie znajdzie, a skoro maja tam byc opisy tras to jakos trzeba zaczac watek, np tym ze wyjezdzam kto jedzie, a potem samo sie uzupelnie, a nie w dziale weekendowe smiganie wrzucic poczatek, czyli umowic sie, liste, a potem nowy watek w innym dziale, ... no przeciez pierdzielca moznaby dostac :(((

jacu

....spieszmy się czytać wątki...tak szybko odchodzą....
GG 4875121

jaszczur

30 Czerwiec 2011, 10:57:54 #25 Ostatnia edycja: 1 Lipiec 2011, 02:29:52 by Jaszczur
Motorynka bardzo fajnie, że napisałaś jasno co i jak. Z reszty postów też wynika że dział Turystyka musi mieć trochę inne przeznaczenie niż pierwotne było założone przez moderatorów.
Turystyka dalsze wypady na min. 2 dni. Weekendowe śmiganie to wypady bliższe i w czasie weekendu. Dziś na spotkaniu jeszcze obgadamy to na żywo co sądzicie o takim rozwiązaniu gdzie jaki post ma lądować być przeniesiony.

Jak ktoś będzie chciał opisać swoja relację z wypadu to wyśle go do mnie w pliku worda z fotami i zamieszczę go na stronie ckr, a na forum w danym wątku wrzuci się link opis wyprawy - taka moja propozycja.

Dżej Dżej

Hej!
Jestem za takim rozwiązaniem jak Jaszczur pisał... Myślę że nie zaśmieci się naszego forum a i tak relacje trzeba pisać w wordzie ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

jaszczur

1 Lipiec 2011, 01:03:24 #27 Ostatnia edycja: 1 Lipiec 2011, 02:17:34 by Jaszczur
Dziś na spotkaniu rozmawialiśmy o dziale Turystyka szkoda, że nie było Jacu i Pat. Dział Turystyka nie będzie dotyczył tylko relacji w wypraw a też spraw związanych z podróżowaniem i turystyką na motocyklach.
Przerzuciłem kilka wątków do tego działu - tak na próbę. Czy o to chodziło tu w szczególności pytanie do Jacu i Pat?

jacu

jak dla mnie to ok  ;D
dzisiaj nie mogłem być na spotkaniu (miałem 2 zmianę w fabryce  kurzu)  ;)
GG 4875121

pat

Dla mnie super - ja dokładnie tak to widzę :)

Niestety mnie też zabrakło na spotkaniu gdyż miałem szkolenie poza CK...
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...