2011/06/03 - Cedzyna Międzynarodowy Zlot Klubu Motocyklowego SCRC

Zaczęty przez jaszczur, 3 Czerwiec 2011, 00:41:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

3 czerwca, godz. 18.00 - 19.00 Międzynarodowy Zlot Klubu Motocyklowego SCRC Cedzyna 2011 z paradą motocykli ulicami Kielc. Przewidywany jest udział Ambasadora republiki Czeskiej.
Z tego co wygooglowałem to organizatorem jest Urząd Wojewódzki akcja Kochaj Życie Profilaktyka Raka Piersi i Szyjki Macicy
http://www.kielce.uw.gov.pl/_plik.php?id=3236
Ma być parada przez miasto.
Na stronie http://www.4szmery.net/ jest informacją że jutro mają zagrać koncert.

Pełne info na stronie http://scrc.pl/index.php?s=europerally2011.

Zlot jest tylko dla członków SCRS i ma charakter zamkniętego.

denwer

Cytat: Jaszczur w  3 Czerwiec 2011, 00:41:15
Zlot jest tylko dla członków SCRS i ma charakter zamkniętego.

Nie obraź się Jaszczur, ale po co to wszystko piszesz jak impreza jest zamknięta ?
Poczytałem sobie, stwierdziłem że można się wybrać, a na końcu zonk.
Myślę że można sobie darować tego typu info.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

jaszczur

Za daleko wczoraj siedziałeś, żeby usłyszeć wczorajsza rozmowę czy ktoś wie co jest organizowane w Cedzynie.  Motorynka wiedziała, że prawdopodobnie ma być to impreza zamknięta .
Wydawało mi się że klub policyjny coś robi ale poszukałem wczoraj w internecie informacji i wrzuciłem je.

Informacje o imprezie można znaleźć też na stronie Urzędu Wojewódzkiego czyli pewnie coś sponsoruje a zlot jest imprezą zamkniętą. Jak dla mnie to trochę nie halo że dla Kielczan się zamyka imprezy a prawdopodobnie sponsoruje z UW w Kielcach.
Choć UW wyczyścił trochę informacje ale wystarczy na google wybrać opcję kopia strony.
Strona http://bip.kielce.uw.gov.pl/index.php?str=483&id=1405kopia google. Chyba, że tylko podczas zlotu promują program  Kochaj Życie Profilaktyka Raka Piersi i Szyjki Macicy.

Tu jeszcze link z Echa Dnia

Dziś mam imprezę firmową w Hotelu Uroczysko rzut beretem od Hotelu Gromada. Przynajmniej jak coś może przez płot posłucham 4szmery.

motogirl27

A wiec tak zlot jest zlotem zamkniętym i właściwie zlotu jakotakowego nie przypomina gdyż cały dzień praktycznie "zlotowicze" będą w trasie a dopiero popołudniu zjeżdżają na teren hotelu i wtedy jakieś coś ma być między innymi jutro my tam dojedziemy (jako sponsorzy nagród właśnie)
http://scrc.pl/index.php?s=zlot_2011  to ich trasa jazdy będą podzieleni na kilku/kilkunasto motocyklowe grupy jedna już dziś na pewno w skansenie obiadek pałaszowała jutro koło 12 kolejna ma tą sama trasą jechać. Jest to zlot klubu SCRC wiec nie wiem czy motocykliści spoza klubu zostaną wogóle wpuszczeni na teren zlotu, próbowałam się dodzwonić do organizatora ale tylko poczta się odzywa więc nic się nie dowiem więcej. Jaszczur ale jak będziesz w okolicy to spróbuj podjechać i się dowiedzieć czy moglibyście dołączyć jutro też jakiś zespół ma grać więc może się zgodzą, my dopiero jutro po południu tam dojedziemy więc nie będę miała jak Was poinformować już.

Gery

Byłem tam dziś (przypadkiem bo obok mam buduje hasjende) , kilkadziesiąt motocykli chyba wiecej niż połowa na czeskich numerach, jakiś koleś mówił do innego że impreza zamknięta, choć mnie nikt nie wyganiał jak sobie podjechałem i poobserwowałem pare minut. ogólnie ztego co sie zdązyłem zorientować to rzeczywisćie głownie cele krajoznawczo - integracyjne, zwidzali dziś chyba św krzyż, trwał kurs pierwszej pomocy a z tyłu mocno pachniało grillem i porozstawainy sprzet grający na impreze , ogólnie fajnie mają i chetnie bym sie właczył ale nic na siłę:)
V2 czy V4 ale zawsze V:)

motogirl27

Tak Gery ogólnie rzecz biorąc jak patrzyłam po liście rezerwacji pokoi w hotelu to 95% to Czesi, 1lub 2 Anglików i zdaje się 8 Polaków, a dziś część zwiedzała św krzyż i tamte strony druga grupa checiny i tu okolice a jutro na odwrót z tego co ja wiem, w dalszym ciągu nie udało mi się skontaktować z organizatorem bo poczta się włącza wiec nic nie wiem czy jutro można by dołączyć do nich ale może Jaszczur się coś dowie na miejscu

Jager

zlot jest faktycznie zamknięty bo ja wczoraj tam byłem i gadałem z ludźmi z władz klubu. Dużo czeskich maszyn ale polaków też sporo - nawet kolegę spotkałem na viradze z forum yamahy- wczoraj w paradzie na sienkiewce było około 100 maszyn. cel- integracja plus turystyka oczywiście - w takim układzie trudno sie dziwić, że imprezę uczynili zamkniętą. Na mnie ogólnie zlot zrobił jak najlepsze wrażenie. Wszystko poukładane, zaplanowane - widac było , że organizator ma doświadczenie w temacie.
Podpis nieprawidłowy. Wprowadź nowy podpis.

Słoniu

Sory.ale coś jest nie tak. Jager,piszesz impreza integracyjna !!!! Jak Q..wa można nazwać zamkniętą imprezę międzynarodowym zlotem.???? Nastęna sprawa - opłata wjazdu ma zlot, a cena noclegu w super hotelu.Nie napiszę nic więcej bo szlak mnie trafia,a byłoby o czym.
Pozdrawiam Urząd Wojewódzki.
SŁONIU
660346122

jaszczur

Słoniu integracyjna dla klubu SCRC możliwe że ich struktura jest rozległa obszarowo. Ktoś nie mający pojęcia napisał na stronie UW i Echa Dnia że jest to Zlot Motocyklowy na stronie SCRC jest napisane "... Zlot naszego Klubu ma charakter zamknięty, uczestniczyć w nim będą wyłącznie członkowie SCRC oraz zaproszeni goście. Proszę więc nie dystrybuować tej informacji w sposób niekontrolowany ..."

Osoby zainteresowane w/w tematem najbardziej interesuje odpowiedz na pytanie jaki wkład miał w tym "Zlocie" nasz Urząd Wojewódzki.

Irek

Drodzy Koledzy motocykliści,

widzę że wokół naszej imprezy narosło sporo kontrowersji i niezdrowych emocji. Niepotrzebnie. Niestety nikt się ze mną nie kontaktował w sprawie możliwości posłuchania 4Szmerów czy po prostu posiedzenia przy grillu. Nie sądzę żeby spotkał się z odmową. Z zainteresowanymi osobami chętnie porozmawiam i wyjaśnię model współpracy z Urzędem Wojewódzkim, bo widzę, że tu jest szczególnie dużo niejasności. Pozwólcie że skorzystam z zasłużonego urlopu a po powrocie się odezwę i chętnie ponownie odwiedzę Kielce. Proszę do mnie pisać na adres scrc@scrc.pl a ja się odezwę po 15 czerwca i jeżeli ktoś będzie chciał ze mną pogadać, będę do usług.
pozdrawiam
Irek

kali

Kolego tu nie chodzi o SCRC choć zatarła Wam się różnica po między gospodarzem a  gościem,
a o Urząd Wojewódzki. Z mojej strony życzę mu  powrotu do Buska Zdroju.
kali

jaszczur

Irku jak napisał Kali nie chodzi o Wasz klub SCRC tylko o UW.

Dla mnie jest dziwne, że UW wspiera finansowo po pierwsze klub motocyklowy,  po drugie nie związany w ogóle z naszym województwem, po trzecie z materiałów reklamowych można wyczytać że podpina to pod profilaktykę walki z rakiem piersi i rakiem szyjki macicy. Może UW chodziło o to że "przewidywany jest udział Ambasadora republiki Czeskiej" i nie mieli jak rozpisać kosztów, to wrzucili też w koszty tytułem wspierania turystyki motocyklowej ale to jest tylko moje gdybanie. Ciekawi mnie tylko czy jeżeli nasze Stowarzyszenie organizowałoby kolejną imprezę dla Kielc i naszego województwa, to UW by ją dofinansował czy stwierdził, że nie mają już środków. Jesteśmy stowarzyszeniem non profit i dlatego jeżeli jesteśmy organizatorem, wjazd na nasze imprezy jest bezpłatny a wszystkie atrakcje są finansowane z darowizn osób publicznych, firm, osób prywatnych. Wyjątkiem na który trzeba było kupić bilet był rok 2010, gdzie rozpoczęcie sezonu zostało połączone z targami msq-expo . Głównym organizatorem były Targi Kielce S.A. i trzeba było kupić bilet na targi.

Co do Waszego spotkania, to miało ono charakter zamknięty każdy ma prawo integrować się w swoim gronie - to rozumiemy i szanujemy.
Dobrze, że pogoda dopisała i udało Wam się zwiedzić atrakcje turystyczne w naszym województwie. Trasy według mnie były dobrze wyznaczone, dawały oprócz możliwości zwiedzania atrakcji turystycznych możliwość podziwiania pasma gór świętokrzyskich. Następnym razem proponuję w plan zwiedzania włączyć też spływ kajakowy jedną z naszych rzek.

Irek

Witam, w najbliższą sobotę 16/7 będę w Kielcach. Jeżeli ktoś z forumowiczów chce pogadać, proszę o kontakt. Pozdrawiam, Irek.