19 Wrzesień 2020, 15:37:31

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Rafalnikkk

Zaczęty przez Rafalnikkk, 30 Maj 2011, 01:20:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafalnikkk

Witam Serdecznie Wszystkich :) zakupilem sobie Honde CBR 600 F4 z 2000r jest to moj pierwszy motorek :) zaczynam przygode z jednosladami w tym roku :)

Buchck

Siemka ;P
Fajne moto :P
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

PAWEŁ

535460255

karola

Witaj na forum  :)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

jaszczur

30 Maj 2011, 12:44:56 #5 Ostatnia edycja: 8 Czerwiec 2011, 09:03:41 by Duszmen
Witam na KFM :)
Zapraszamy Cię na otwarte spotkania motocyklistów w czwratki o godzinie 19 do Antraktu.
Poniżej link do mapki dla o2o, która może się przydać i pomoże Ci do nas trafić :)
http://www.motocykle.kielce.com.pl/motocyklowa-mapa-kielc.html

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Rafalnikkk

Dzieki za powitanie :) bardzo chcialbym nawet spotkac sie z Wami w ten piatek :) ale niestety jestem obecnie za granica :( planuje odwiedzic Kielce w sierpniu i mam zamiar  nie schodzic z Hondy :) tak ze na sierpniowe spotkania i wypady na wspolne posmiganie jestem jak najbardziej za :) pozdrawiam

sacrificial

Naitsabes

Kuba`125

Witaj,jeździsz moim ukochanym modelem :P,możesz opowiedzieć jak ci się sprawuje?,ponieważ w przyszłości chciałbym się na taką przesiąść o ile kasa pozwoli..
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Rafalnikkk

Witaj Kuba`125 ja CBR- ke kupilem w maju tego roku sprawuje sie wysmienicie wczesniej mial ja moj znajomy jezdzil nia dwa latka tak ze kupilem sprawdzony sprzet i jestem zadowolony z zakupu

Dżej Dżej

"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

pająk

mobile: 661 894 184                     A2Rh+

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.