19 Wrzesień 2020, 16:39:46

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/06/19 - Festyn rodzinny w Wilkowie

Zaczęty przez czeczen, 29 Maj 2011, 17:25:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

czeczen

29 Maj 2011, 17:25:04 Ostatnia edycja: 30 Maj 2011, 00:36:19 by TomekAAA
Witam!

W imieniu prezesa Stowarzyszenia Łysica-Sabat serdecznie zapraszam na festyn-piknik rodzinny który odbędzie sie nad zalewem w Wilkowie.    http://lysica-sabat.cba.pl/    (strona na bieżąco będzie uzupełniana -początki nie sa łatwe)

-atrakcje dla dzieci (zamki,skocznie itp)
-siatkówka plażowa
-przeciąganie liny
-"kto dalej miotłę pośle"
-wiele innych

w czasie festynu występy kapel (ludowe i rock)

DLA MOTOCYKLISTÓW DARMOWY POSIŁEK (KIEŁBASKA BIGOSIK) - ZAGWARANTOWANY PRZEZ PREZESA !!!

Nie ukrywam że motocykliści i ich sprzety maja byc promocją bezpiecznej i mądrej jazdy na 2oo. oraz stanowic jedna z atrakcji festynu.
Cała impreza jest bezpłatna zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Serdecznie zapraszam.  ;D

Motorynka

No to jako przedstawicielka ... jazdy :) przybędę :))

Buchck

Ja też pewnie się zjawię ;P Może już na nowym Moto :P
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

matti01ck

ja zależnie od pogody i od pracy.. ale jak tylko będzie możliwość to pewnie podjadę troszkę pozwiedzać :)
Matti - 663 93 63 63

Motorynka

czeczen

Kasiu baaaardzo przepraszam ale byłem strasznie zamotany - w czwartek jeszcze Przemek z Revtecu miał mój silnik na stole w częściach - w piatek rano regulacja luzów zaworowych i po przeleceniu ok 30 km stwierdziłem ..... lecę do Jesenic w Czechach na zlot XTZ
http://www.youtube.com/watch?v=WgYDO0cS3iE&feature=player_embedded
- nie miałem nawet kiedy zerknąć na telefon a dzwonił do mnie Prezes stowarzyszenia z informacja że przeniesiono impreze do ośrodka wypoczynkowego Jodełka w Św. Katarzynie.

Jeszcze raz bardzo Cię Przepraszam i obiecuję odkupić swoją winę. :'(  Dopiero dziś wróciłem do rzeczywistosci i siadłem przed kompem)

Tak na marginesie to REVTEC-RULES !!!!!  2343 km (po zlocie mały rekonesans po Karkonoszach Górach Stołowych i Beskidzie Żywieckim)

Wybaczcie - moje niedopatrzenie i obiecuję przynajmniej kilka zgrzewek browarku w ramach przeprosin. :-[

Motorynka

Hmm, no to jak takie przeprosiny to przyjmuje :D   
ale nic sie nie stalo, przejechalam sie przynajmniej skuterkiem i zaprzyjaznilam sie z nim :D
no to super wyprawka :))) 
jak bedziesz mial fotki to wrzuc linka na forum w galerii :)