18 Wrzesień 2020, 10:27:55

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/06/25 Obstawa imprezy Muay Thai w Zagnańsku

Zaczęty przez matti01ck, 29 Maj 2011, 15:34:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

matti01ck

29 Maj 2011, 15:34:53 Ostatnia edycja: 29 Maj 2011, 15:55:59 by matti01ck
Witam serdecznie wszystkich i zwracam się z wielką prośbą odnośnie imprezy Muay Thai która odbędzie się 25 Czerwca w Sobotę w Zagnańsku koło Kielc. Akcja jest tego typu gdyż znajomy który trenuje w grupie która będzie organizowała tą imprezę zwrócił się o prośbę udostępnienia kilku motocykli (dokładna liczba nie jest podana, ale im więcej tym lepiej) do zdjęć dla klubu.. Chodzi o to żeby podjechać i po ustawiać sprzęty przy ringu podczas zdjęć w formie urozmaicenia :) Jeszcze nie znam dokładnej lokalizacji ale jak będę miał jakieś informację odnoście dokładnego miejsca i godziny to umieszczę je jak tylko się o tym dowiem..
P.S. w ramach współpracy chłopaki z Kieleckiego klubu Muay Thai zapowiedzieli swoją wizytę i występ na imprezie organizowanej przez CK Riders na skwerze szarych szeregów 11 Czerwca :)
(o ile dobrze pamiętam to chodzi o "Skuter pasję" jeżeli przekręciłem nazwę to przepraszam)
Matti - 663 93 63 63

Motorynka

Ja jak najbardziej bede (oczywiscie wystawic suczke :))

jaszczur

Ja odpadam. Zacząłem kapitalny remont mieszkania i chce do października skończyć. Wieczory i soboty mam zajęte.

Rafał

Chętnie bym się wybrał, ale trochę późna godzina i pogoda nie pewna. Pożyjemy zobaczymy :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pablo

Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Rufus

Jak pogoda będzie do jazdy to podskocze na dukacie, tylko daj mati znać o której ma się ta akcja odbyć
kom: 698 870 876

Rafał

John Milton

jaszczur

23 Czerwiec 2011, 10:04:04 #8 Ostatnia edycja: 23 Czerwiec 2011, 22:29:27 by Jaszczur
Jak ktoś z Was wybiera się do Zagnańska to niech NIE jedzie ul. Zagnańska ponieważ most nad obwodnicą prowadzący do Zagnańska jest rozebrany i nie ma przejazdu.

Motorynka

jesli by sie ktos wybieral to ja ruszam z osiedla swietokrzyskiego (garaze przy hotelu LaMar z kreglami) pewnie ok godz 17.30.

Rafał

John Milton