21 Wrzesień 2020, 00:20:12

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/05/28 Moto-Słonio gril Marzysz

Zaczęty przez Słoniu, 15 Maj 2011, 18:15:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

Słoniu

15 Maj 2011, 18:15:23 Ostatnia edycja: 27 Maj 2011, 23:37:48 by Naitsabes
Ja też piszę się na tą imprezkę. Proponuję dwudniowego grila.Postaram się załatwić noclegi.
SŁONIU
660346122

Jager

ja nieśmiało wskazałbym Słonia jako organizatora całości rzeczonego grilowania jako że- jak zdążyłem się zorientować - w pełni ogarnia wszelakie kwestie związane z imprezami  :) ... termin tylko muszę z oczywistych powodów znać nieco wcześniej !
Kamil - wstawiłem do lodówki i doglądam co jakiś czas czy wszystko tam w tej butelczynie w porządku :D
Podpis nieprawidłowy. Wprowadź nowy podpis.

jaszczur

15 Maj 2011, 18:26:17 #2 Ostatnia edycja: 15 Maj 2011, 18:30:40 by Jaszczur
Cytat: Słoniu w 15 Maj 2011, 18:15:23
Ja też piszę się na tą imprezkę. Proponuję dwudniowego grila.Postaram się załatwić noclegi.

Może domki w Sielpi.  Najlepiej jeszcze w maju jak pogoda dopisze.
Wypad raczej na szybkiego tzn. w czwartek sprawdzamy jaka pogoda zapowiada się na weekend. W piątek szybka lista kto jedzie sprawdzamy czy są wolne domki i wyjazd w sobotę rano powrót w niedziele po południu.
Co Wy na to?

azrael88

U mnie (a raczej u nas ) krucho z majowym weekendami. Karola na podyplomówkach a ja siedzę z zaocznymi. Gdyby to był 28-29 to ewentualnie wybralibyśmy się z Wami tylko na sobotę.

Będę obserwował rozwój wydarzeń.

P.S. Kamil, moja flaszka też się chłodzi, jakby co to służę - też brzydzę się alkoholem  ;)

Słoniu

Nooo to gitarra. Proponuję 27-29 maj. Marzysz mój domek letniskowy. 10 osób może spać w domu.
Tyle mam miejsca na kanapach (bez pościeli koce lub śpiwory we własnym zakresie). Możnna jeszcze na materacach na podłodze. I można też w namiotach jak kto woli.
Działka 1000 m jest ogrodzona.
Pogoda ma być zajefajna powyżej 30 stopni.
No to Kamil, Jager, Azrael, Jaszczur i kto tylko ma ochotę Zapraszam.
Impreza składkowa- nie jestem sponsorem.
Otwieram listę:
1. Słoniu + 1
2. ?
SŁONIU
660346122

azrael88

Wczoraj wysłałem siedzenia do przeróbki, jeśli wrócą do mnie przed 29 maja to wpiszę się na listę.

jaszczur

Otwieram listę:
1. Słoniu + 1
2. Jaszczur + Ania (26 maja potwierdzimy)

Szczurkov

1. Słoniu + 1
3. Szczurkov + Doda (może na piątkowym spotkaniu ustalimy szczegóły?)
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

sz_kamil

1. Słoniu + 1
3. Szczurkov + Doda (może na piątkowym spotkaniu ustalimy szczegóły?)
4. Kamil ( raczej bez Dorci , bo ona musi byc w niedziele rano w kielcach )

jaszczur

W piątek na spotkaniu uzgodnimy szczegóły :).

Jager

miałem mieć wolne... w wyniku pewnych roszad okazało się że jednak nie mam :( ale mimo to postaram się po pracy zajrzeć choćby na dwa browarki - no może trzy :) kończę po 19 to powiedzmy na 20 bym się wyrobił.
Słoniu będę nagabywał Cię telefonicznie co do miejsca tej imprezki!!
PS ponieważ dojadę pewnie ostatni to proszę o info co mam przywieźć ze sobą.
Podpis nieprawidłowy. Wprowadź nowy podpis.

azrael88

Słoniu: podasz więcej szczegółów odnośnie tego wyjazdu?

Ja z miłą chęcią się zbiorę do Ciebie w sobotę, niestety nie na cały dzień bo nie mam takiej możliwości, ale parę godzin bankowo pogadamy  :)

Słoniu

Miejsce i godzinę zbiórki ustalą ludziska dzisiaj na spotkaniu. Ja jestem do dyspozycji o każdej porze
dnia i nocy. Dostosuję się do wszystkich propozycji. Czekam na ustalenia od Kamila.
Wtedy będzie już wszystko jasne i podam szczegóły.
SŁONIU
660346122

sz_kamil

Spotykamy sie na sciegiennego na parkingu o godzinie 16,45 . Wyjazd o 17 .00 !!!! Kazdy zabiera co moze , matke , zone czy kochanke , kiełbas , pieczywo i oczywiscie napoje te zimne i ciepłe te mało procentowe i wysoko procentowe . Słoniu zagwarantuje nam dach nad głowa ale kazdy powinien zabrac ze soba śpiwór lub kocyk co by było czym sie okryc :D
Dozobaczyska jutro :D

Lista
1 słoniu
2 Jaszczur , Ania 
3 Szczurek , Dorotka
4 Ja :P
5 ............

denwer

mam tylko nadzieję że prognoza z meteo nie będzie aż tak trafna.
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/