29 Listopad 2020, 16:20:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/08/25 11:00 - Otwarcie Parkingu w Galerii Echo

Zaczęty przez thor63, 20 Sierpień 2009, 23:49:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Szczurkov

Po Fantę byłem, wracam a tu wszyscy już w kinie  ;D
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Motorynka

TomekAAA

No niesamowite!

Myślę, że w naszym obowiązku jest powiadomić właściciela parkingu.
Zniszczenia spowodowane tymi wygłupami sięgnęły prawdobodobnie kilkunastu tysięcy złotych.
Na pewno będą zaiteresowani tymi osobami, które sprowokowały zaistniałą sytuację.

Jednocześnie informuję administratora tego forum Nikikina, który również jest zarejestrowany u nas, iż osoby te złamały warunki rejestracji na forum "www.tkkj.net" i winny być bezwzględnie z niego usunięte.

"Cytat z rejestracji TKKJ: Zgadzasz się nie publikować ..., jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, .... W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany/a, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu"

Z tego co wiem to nawoływanie do zbiorowego chuligaństwa jest w tym kraju karane. A kradzież bądź zniszczenia materialne powyżej 250 zł są przestępstwem.

Pozdrawiam!

denwer

Cytat: TomekAAA w  3 Wrzesień 2009, 14:23:33

Zniszczenia spowodowane tymi wygłupami sięgnęły prawdobodobnie kilkunastu tysięcy złotych.

Pierwsze słyszę żeby palenie gumy spowodowało zniszczenia na kilkanaście tysięcy złotych :P. To ten reporter co przyfasolił w słup więcej szkód wyrządził.
Ale mimo wszystko każdy powinien ponieść konsekwencje swoich czynów. A później wielka dyskusja że ktoś tam nie chce skuterków (w sumie koledzy pokazali na co i stać i że nie można polegać na ich rozsądku).
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Motorynka

Nietstey oni pokazali juz w zeszlym roku, tez na parkingu w tesco, przejechalam sie z nimi po miescie i wjechalismy na parking tesco, a oni wlasnie zaczeli palic gume, szalec poparkingu wiec sie zawinelam, ale jeszce tylko uslyszama uciekamy bo ktos policje powiadomil.

Duszmen

Jak wiecie wszyscy, PatrykoD to mój junior, a że jest niepełnoletni to odpowiadam za niego ja, więc Tomku zgłaszaj od razu to "przestępstwo" na mnie...

Bez dalszego komentarza. Żenująca dyskusja...
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

SebOOl

3 Wrzesień 2009, 16:28:32 #51 Ostatnia edycja: 3 Wrzesień 2009, 16:31:24 by SebOOl
Hmmm ... jak się miało lat naście to różne rzeczy się czyniło ]:->
I wiele razy się sp....ało po nabrojeniu czegoś ...
To dzieciaki i myślę że już lekcję dostały ... starczy bicia piany. Było minęło. Jak na nasze konto odstawią coś ponownie to wtedy będzie trzeba bardziej zdecydowanie zareagować. A na razie zamykam temat aby uniknąć dziwacznych dyskusji.

@duszmen
Jestem z tobą w tym temacie.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

Duszmen

Toż to siano w głowie jeszcze ma a już pasja wielka. Pomyślcie trochę, owszem czyn naganny z tą gumą na parkingu-nówce, ale bez jaj....
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

GUZIK

Witam,
Mam gorącą prośbę. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu filmu z imprezy otwarcia oraz przejazdu motocyklistów przez parking wielopoziomowy przy Galerii "ECHO" w Kielcach, to bardzo bym prosił o kontakt.
Chłopaki, którzy budowali ten parking bardzo by chcieli mieć z tej imprezy pamiątkę.
Będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowiczów, życząc zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
GUZIK