21 Wrzesień 2020, 06:30:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/06/01 Dzień Dziecka

Zaczęty przez karola, 18 Maj 2011, 23:09:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

karola

Zostaliśmy poproszeni przez pracowników Muzeum Zabawek w Kielcach o postawienie kilku motocykli w dniu 01.06.2011 - Dzień Dziecka,
na ich dziedzińcu. Taka mała wystawa dla dzieciaków w godz. między 10-15.
Można postawić motocykle i wrócić po nie pózniej.

Prosimy chętnych o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

azrael88

Ja na 99% zostawię sprzęta. Ładnie się uśmiechniemy do Przemka i Marcina z MZiZ to nam popilnują maszyn  ;D

Motorynka

Ja tez moglabym podstawic...tylko na co te dzieciaki w moich plastikach popatrza?

sz_kamil

powiem tak , ja 1 pracuje ale jesli jest ktos to bedzie miał chec zawlec moja vircie na miejsce  to moto stoi w garazu i jest do dyspozycji . Moze ktos bedzie swoje moto dostarczał autkiem , to moze zabrac i moje moto . Osobiscie to raczej bedzie mi ciezko w tych godzinach .

denwer

Daleko do muzeum z roboty nie mam więc mogę zostawić moto u nich na kilka godzin.
Tylko pytanie - czy chcą oglądać chinola ? :)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

karola

Przydadzą się wszystkie, bez względu na model  :) :) :)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Motorynka

To ja moge postawic, tylko czy bedzie ktos od nas zeby jakos zerkac na nie? i czy mozna np ok 8 rano juz zawiezc?

pwmiki

Wiadomo, że ja będę i moja maszyna. Ciekawe czy dzieciaki zauważą stringi MOTORYNKI....
A poważnie chodzi o ustawienie motorów w tych godzinach ale jesli ktoś musi zabrać wcześniej to nie będzie z tym kłopotu. Muzeum jest elastyczne.
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

Motorynka

Ja bym miala tylko prosbe, zeby mnie ktos do pracy podwiozl jak zawioze rano maszynke.

Mati

Obecnie pracuje na ul.Glowackiego :) wiec jak pogoda dopisze i bede w pracy na moto to sie melduje o 10-tej ;D
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu
!

azrael88

lipton  :(  mam tyle rzeczy do zrobienia w pracy, żenie dam rady się wyrwać.

kali

kali

Duszmen

Wielkie ukłony za udział w imprezie z okazji Dnia Dziecka dla: Motorynki, Kalego, Mikiego, Denwera i Matiego. Szacuneczek ludziska i jeszcze raz wielkie dzięki.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Motorynka

nie ma  problemu, polecam sie na przyszlosc (i moja sunie :) )