23 Wrzesień 2020, 20:11:20

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

dzień na motocyklowej hamowni

Zaczęty przez Fafik, 18 Maj 2011, 18:31:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fafik

18 Maj 2011, 18:31:53 Ostatnia edycja: 18 Maj 2011, 18:33:34 by Fafik
Ostatnio w czasie rozmowy z Przemkiem z www.rev-tec.pl wpadliśmy na pomysł zorganizowania dnia na hamowni motocyklowej.

Idea jest prosta: Jako że nie ma w najbliższej okolicy takiej hamowni - przynajmniej o niej nie wiem, a chciałbym zobaczyć czy zapach kokosowy na kierownicy i zmienione tapicerowanie siedzenia dały obiecywany przyrost 50KM, będzie szansa to sprawdzić.

Przemek podaje termin (prawdopodobnie pierwsza sobota czerwca) a my tworzymy listę chętnych i kolejność. Wszystko zaczyna się od 8-9 rano i trwa do popołudnia. Każdy motocykl po 3 pomiary. Można przyjechać wcześniej, zostać później i przy okazji pogadać itp (konkurs na największą różnice w deklarowanej i rzeczywistej mocy można zrobić :) ). Można przy okazji rozpalić grilla i jakieś piwko bezalkoholowe obalić.

Teraz najważniejsze: cena!  Normalnie hamowanie kosztuje 150zł, ale wiem na pewno, że min 50% rabatu dostaniemy (tu zależy jak długa będzie lista chętnych, im dłuższa tym taniej ) wiec max 75zł a może i będzie mniej :) Negocjacje trwają !

No to teraz potwierdzenie terminu przez Przemka, lista i zaczynamy:

1. Fafik

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Balcer

Witam!
Był bym chętny, tylko gdzie to by miało być?
Pozdro!

Fafik

ulica 1 Maja, zaraz przy skrzyżowaniu z Jagiellońską, warsztat jest na placu za tym namiotem z motocyklami.

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

MiszCZu

1. Fafik
2. MiszCZu

A co sprawdzimy co potrafi Sv  ;D ;D

Fafik

naprawdę nikt więcej nie ma ochoty się przebadać? :)

Arek

Chętnie ale nie ma czego na razie badać :( :(

Motorynka

Cytat: Fafik w 31 Maj 2011, 17:19:37

8)  dam się przebadac ... tylko kto mi za to zaplaci?? :P

Fafik

Cytat: mOtOrynka w  1 Czerwiec 2011, 01:51:32
Cytat: Fafik w 31 Maj 2011, 17:19:37

8)  dam się przebadac ... tylko kto mi za to zaplaci?? :P

Jacu !!! :P