26 Wrzesień 2020, 04:58:07

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Zlot 18 Czerwca 2011 roku!

Zaczęty przez Faworek, 12 Maj 2011, 11:19:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Faworek

12 Maj 2011, 11:19:13 Ostatnia edycja: 12 Maj 2011, 11:34:38 by Faworek
Witam. Jako czynny użytkownik klubu tkk.net zorganizowalem mój drugi w tym roku zlot motocykli. Tak więc chciałbym serdecznie zaprosić grono CK Riders. 18 Czerwca 2011 roku, na parkingu Homo-Homini, przy ulicy Ściegiennego, o godzinie 12:00 rozpocznie się zlot inaugurujący wakacje motocyklowe.

Przewidujemy:
-Konkursy na najlepszego Stuntera Zlotu i Najładniejszy Motocykl zlotu. Przewidziane są nagrody. Wpisowe to 5zł
-Parada po ulicach Kielc
-Wspólne ognisko

Ogólne zasady:
-Po przyjechaniu ustawiamy moto w szeregu z innymi
-Jeździmy po mieście parami, w kolumnie
-Nie przekraczamy prędkości 50km/h
-Wyprzedać ma prawo tylko jednoślad z fotografem
-Nie rozdzielamy kolumny
-Przestrzegamy kultury osobistej

Niebawem:
-Będzie opublikowany plakat
-Będzie wyznaczona trasa i miejsce ogniska

Patronem medialnym zlotu jest portal internetowy Skutery-Info.pl
Organizatorami zlotu jest Świętokrzyski Klub Jednośladów, TKKJ.net

W razie jakichkolwiek pytań proszę kierować je do mojej osoby pod nr. tel. 694008564 lub nr. gg. 148327

P.S

Jako osoba organizująca Event byłbym zaszczycony powiatać prawdziwych motocyklistów CK Riders, na motocyklach o wyższych pojemnościach. To zaproszenie jest kierowane do nich w szczególności ;)
Mam jeszcze jedno małę pytanie. Czy władze CK Riders byłyby zainteresowane współpracą co do tego zlotu?

Duszmen

Witaj Faworku :) . Wszystko co związane z 2oo jest mile widziane i dlatego też mamy dział w którym piszesz. Dogadamy temat na PW i na pewno coś wyjdzie fajnego. Pozdrawiam.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Faworek

11 Czerwiec 2011, 15:57:45 #2 Ostatnia edycja: 11 Czerwiec 2011, 19:41:57 by Naitsabes
Witam. Jest plakat.

N: Coś mały ten plakat :>

Konkursy nadal akutalne. Do wygrania gadżety motoryzacyjne i artykuł o najlepszym na portalu Skutery-Info.pl. Serdecznie zapraszam na zlot wszystki z CK Riders!