20 Wrzesień 2020, 18:09:41

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/06/17-19 - Wyjazd w Bieszczady

Zaczęty przez pat, 8 Maj 2011, 21:37:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

8 Maj 2011, 21:37:49 Ostatnia edycja: 9 Maj 2011, 13:25:32 by karola
Cześć Wszystkim

Wiem, że ledwo zakończyło się rozpoczęcie sezonu (tak na marginesie gratuluję wszystkim organizatorom) i zaledwie kilka dni temu wróciliśmy z lodowca ;) ale czas najwyższy na kolejny wspólny wyjazd...

Moja propozycja jest taka:
- Wyjazd w Bieszczady nad Jezioro Myczkowskie w dniu 01.07.2011 (piątek ok 16:00 tzn. po pracy) powrót w niedzielę 03.07.2011
- Proponuję ten termin, ponieważ wówczas jest zlot w Lesku (zawsze będzie można podjechać  i zobaczyć jak się toczy impreza).
- Zakwaterowanie w domkach   http://meteor.turystyka.pl/kapio-bobrka,bobrka.html#foto  miejscówka jest sprawdzona i przynajmniej naszym zdaniem całkiem fajna ale najpierw będę musiał sprawdzić dostępność miejsc.
Póki co cena od osoby bez wyżywienia to 40zł/noc - póki co gdyż muszę potwierdzić aktualność tych informacji. Wyżywienia nie proponuję gdyż w domkach jest lodówka, czajnik, talerze, sztućce itp a przed domkiem grille :)
- Plan działania na miejscu - do ustalenia...

Czekam na wpisy do czwartku (12.05.2011) do wieczora - wówczas chciałbym zarezerwować noclegi... otwieramy listę chętnych:

1. Igor + Jolcia
2. ...

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Jolcia

No i wyszło, że jedziemy sami....

Czyżby za wcześnie wyszła taka propozycja?
"Żałujemy w życiu tylko tego, czegośmy nie uczynili."

Jean Cocteau

karola

My byśmy chętnie pojechali, ale z powodu nawału pracy ciężko powiedzieć czy się wyrobimy :( i będziemy mogli mieć wolną sobotę.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Jolcia

Karola temat będziemy co jakiś czas odświeżać.
Najwyżej zamiast w domkach będziemy spać w namiocie ;)

Jean Cocteau

jacu

ja też myślę o tym wyjeździe ale również za wcześnie abym mógł potwierdzić na 100% że jadę
poza tym pokutuje jeszcze po majówce
GG 4875121

Duszmen

Ja też bym się chętnie wybrał ale to odległy termin jeszcze, więc wstępnie się deklaruje.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Motorynka

Ja niestety sie nie deklaruje... odkladam kase na tor :)

Szczurkov

Wstępnie to i ja tylko czy kasa będzie? :P
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Fafik

a może tak wyjedziecie sobie 17.06-19.06 i wtedy spotkamy się nad Soliną ??  :)

http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php/topic,1703.0.html
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

jacu

ja z checia bym sie przejechal
Igor co wy na to?
GG 4875121

Jolcia

Jacuś może koło weekendu będziemy wiedzieś coś więcej. W tym tygodniu dowiedziałam się, że promotor chce zrobić mi obronę 01.07. Jeśli to prawda - wypad będziemy musieli przełożyć....

...może przełożyć na termin Fafika ;)

Jean Cocteau

pat

Hej wszystkim,

Termin 01.07. - z domkami raczej nie wypali (tak myślę - co prawda nie dzwoniłem ale czasu już niewiele, póki co mało chętnych a to już będą wakacje więc i turystów więcej).

Myślę tak - w ten weekend postaramy się coś ustalić w związku z obroną Joli i po weekendzie się zgadamy na forum. Termin Fafika jak dla mnie jest OK i powinny być domki (a jak nie to namiot) :) Plan z grubsza taki sam tzn. wyjazd ok 16:00 w piątek, powrót w niedzielę.

Pozdrawiam

Fafik

jak byś rezerwował pokoje to śmiało możesz dwa dla nas ( dwójka i jedynka) na dwie noce 17.06-19.06 (standard możliwie najwyższy za jak najniższą cenę :) ) . Namiotów nie bierzemy więc tylko pokoje wchodzą w grę.
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

pat

OK, zobaczymy co i jak z terminem i po weekendzie będę próbował namierzyć jakieś fajne spanie ;)

pat

Czesc, wiemy juz co z Joli praca i propozycja jest taka: wyjazd przenosimy na termin Fafika tzn 17-19 czerwca, chetni na wyjazd powinni sie decydowac do poniedzialku wieczorem, we wtorek bede dzwonil i szukal noclegow