25 Październik 2020, 00:01:31

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Motocyklowe biuro podróży

Zaczęty przez jaszczur, 1 Maj 2011, 15:23:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

jaszczur

W imieniu Pitera zamieszczam zapytanie:

Poszukuję kontaktów do motocyklowych biur podróży.
Może ktoś z Was spotkał się z takimi, tutaj w Polsce. Jedyne jakie namierzyłem przez google to dostało od wielu motocyklistów na różnych forach minus jak stąd do wpół-do-czwartej : Motoelita (cokolwiek to znaczy ;-) ).
Mnie chodzi o firmy oferujące zorganizowane wyjazdy zarówno w Polsce jak i za granice, z programem, opieką doświadczonego przewodnika, często z możliwością wynajmu motocykla.
Gdyby ktoś z Was spotkał się z taką firmą, proszę o namiary.
Pozdrawiam
Piotr

miccal

sambor z africa twin kiedyś z izzim miał takie, nie wiem czy nadal działa , specjalizowali sie w bliskim wschodzie
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

scyzoryk

Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

robert73

6 Maj 2011, 15:56:51 #3 Ostatnia edycja: 7 Maj 2011, 09:43:13 by robert73
Sprubojcie tutaj:
http://www.livetoride.pl/newstickers/index/url/YWlkLzI5NjIvdHlwZS91c2Vycy9yZWRfaWQvMw==
Tylko tak sie zastanawiam. Czy w turystyce motocyklowej to nie chodzi zupelnie o czysty spontan. A jak gdzies pjedziesz na ferie, czy to beda kanary, czy ibiza lub maroko to skuter czasem i prawdziwe moto tez mozna wypozyczyc i smigac do bulu.

Dżej Dżej

"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402