24 Październik 2020, 01:49:15

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Balcer

Zaczęty przez Balcer, 30 Kwiecień 2011, 17:41:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Balcer

Witam Wszystkich!! Jak tu trafiłem? Dużo by pisać! Jestem rodowitym kielczaninem od 37 wiosen. Swoją historię z motocyklami rozpocząłem w latach 80 - WSK175, potem MZ 150 i 251, następnie odziedziczony po bracie IŻ49 (działa nie przerwalnie od 56 roku ;D ) potem Virago 535 ŻABA jedyna taka w Kielcach teraz w rękach kolegi Lajera (pozdowionka!!!) Obecnie Varadero XL1000

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze!!

Buchck

tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Hans

jaszczur

Witam na KFM :)
Zapraszamy Cię na otwarte spotkania motocyklistów. W okresie wiosennym w piątki o godzinie19 do Pizzeria Galeon (Rumcajs) na róg ul. Warszawskiej i Jeleniowskiej w Kielcach.
Poniżej link do mapki dla o2o, która może się przydać i pomoże Ci do nas trafić :)
http://www.motocykle.kielce.com.pl/motocyklowa-mapa-kielc.html

Od pewnego czasu zwracam uwagę na historię motocykli użytkowników z wieloletnim stażem i zauważam, że po kilku maszynach w końcu większość wybiera wersje turystyczne lub enduro.
Na podstawie historii Twoich dwóch kółek można też tak wywnioskować. Obecnie dosiadam krążownika ale wiem, że za kilka lat jak będę zmieniał motocykl to będzie to turystyk albo enduro ze stajni Hondy lub BMW i na pewno na kardanie.

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

pająk

Balcer, witaj!!!  :)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

qwetom

PAWEŁ

535460255

Gajowy

tel.606-703-763

Jager

cześć panie Balcer-Ek :))
kiedy kolejny browarek :)??
Podpis nieprawidłowy. Wprowadź nowy podpis.

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Słoniu

Hejka Balcer. Widziałem żabę ( a na niej Jagera ) jest super. Do zobaczenia na trasie.
SŁONIU
660346122

BANDERAS

Witaj Balcer :)