24 Listopad 2020, 17:46:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/28 Motocykliści na bus pasach?

Zaczęty przez kali, 28 Kwiecień 2011, 17:02:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Motorynka

1.  Szczurek - MASZ PRZECHLAPANE
2. Nait - MASZ PRZECHLAPANE
3. Szpex - właśnie otrzymałeś nominację do NOBLA :)))))

Normalnie jakbym mogła to bym cie ozłociła, "nie rzucajmy sobie kłód pod nogi, tylko ułatwmy i uprzyjemnijmy sobie życie..."  (Nawet żony to potrafią :P)

MICHAŁ

Moim zdaniem, jak na nasze małe miasto wystarczająca była by mała akcja w mediach ew. akcja naklejkowa skierowana do samochodziarzy celem zostawienia małego marginesu dla motonitów.
Jeżdżąc po zakorkowanym mieście rzadko widuję auto robiące miejsce motocykliście, na tyle rzadko że jadąc na 2oo za każdym razem udaje mi się podziękować kciukiem w górę.

BANDERAS

Panowie!!!  Idą wybory i jest to jedyna i niepowtarzalna okazja w ciągu najbliższych 4 lat aby coś ruszyć w tym temacie...do dzieła!

jaszczur

29 Czerwiec 2011, 17:25:12 #33 Ostatnia edycja: 30 Czerwiec 2011, 10:45:00 by Jaszczur
Fajnie rozwiązanie wprowadza Belgia od 1 września 2011 w jazdy między samochodami i zezwala na korzystanie przez motocyklistów z bus pasów http://www.scigacz.pl/Belgia,lubi,motocyklistow,przychylne,prawo,15896.html

Fafik

Jaszczur wytłumacz mi proszę co to ma wspólnego z buspasami? A potem czlowiek musi przeczytać pińcet stron postów nie na temat...
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

jaszczur

Fafik masz rację zaraz poprawie. Sam nie wiem dlaczego wrzuciłem "patrz w lusterka" zamiast do działu bezpieczeństwo.

Jaszczur

Wznawiam wątek dotyczący buspasów gdyż chciałbym poznać Wasze zdanie w sprawie utworzenia petycji poprzez stronę www.petycje.pl, która będzie skierowana do MZD w Kielcach.
Petycja będzie zawierała prośbę o umożliwienie poruszania się po kieleckich buspasach motorowerów i motocykli.

Cześć już z nas zaczęła sezon a w związku z planowymi dalszymi remontami w Kielcach korki będą coraz większe a jazda pomiędzy samochodami utrudniona ze względu na zwężenia pasów ruchy.

Chciałem poznać Wasze zdanie na w/w sprawę oraz poznać wasze propozycje co powinna zawierać taka petycja.

PS. W zeszłym roku byłem na nie za poruszaniem się po buspasach motocykli ale poglądy się zmieniają ;).

spaw

jestem za udostępnieniem BUS-pasów
Uważam że poruszanie się po nich w godzinach szczytu jest o niebo bezpieczniejsze niż przeciskanie się między samochodami
tel. 512-120-906

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

tomekmajesty

i co z tego, że jesteśmy za... :(
politycy rządzący światem mają nas.... ::)
a swoją drogą w wawie można jeździć po buspasach w określonych godzinach
wszyscy, nie tylko moto :)
go your own way