30 Październik 2020, 02:06:49

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/07/16 parada weselna 16 lipiec 2011

Zaczęty przez ZWIERZU, 28 Kwiecień 2011, 04:33:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Artur RR

Panowie nikogo nie dyskryminuje, daleko mi do tego. Moze troche przesadzilem ale chyba nie do konca zrozumieliscie moj post. Chodzilo mi o to ze kolega Buchck posiadajac z calym szacunkiem mala maszyne w kazdym watku pisze ze chce jechac z nami a to jest mi sobie ciezko wyobrazic :) Po drugie skoro chce smigac to niech smiga z malymi maszynami.
Pardon nie chcialem nikogo urazic :)
Peace Sells... But Who's Buying?

ZWIERZU

Dobrze mówisz Jaszczur listę po 10 lipca puszczę raz jeszcze na pewno, puścilem temat żeby Was poprosić o taką "obstawę" mówiąc prościej żeby było wiadomo że takie wydarzenie będzie miało miejsce:)
Zwierzu (Dawid Brodziński) tel 669906864

Kuba`125

Wiesz ,jak chcesz to potrafisz mój tata ma litra i jakoś potrafi ze mną jeździć ;),mimo tego,że ja dostaje kompleksów :D.Z drugiej strony jak ciągle jeździsz ile fabryka dała,to  można powiedzieć,że powinieneś jeździć tylko ze ścigami.Nie to ,że się czepiam,ale jeśli inni forumowicze nie robią problemu, z tego,że chce jeździć z nimi skuter to dlaczego ty uważasz ,że małe muszą tylko z małymi  (jeśli mówimy o dalekiej podróży czy wypadzie na tor to oczywiste,ale np obstawa ślubu to już trochę nie fer wobec posiadaczy mniejszych maszyn).
Bardzo przepraszam za odejście od tematu.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

PAWEŁ

a moze by jakas bramke zrobic albo cos w tym stylu  i wykupne za % ;)
535460255

Artur RR

Kuba konczymy off topa i tu sie z toba zgadzam i o tym mowie. Nie chodzi mi o obstawe tylko o ogolna jazde. Buch pisze w kazdym watku ze chcialby jechac a sam stawierdzasz ze nie jest to najlepszy pomysl zeby motorynka leciala z motocyklami. Na obstawe moze z nami jechac dla mnie to zaden problem :)

Ty na swojej CBR 125 to tez nie za wolny jestes, fajny bzyczek z takiej Hondy.
Koniec tematu.
Peace Sells... But Who's Buying?

jaszczur

Cytat: PAWEŁ w 29 Kwiecień 2011, 01:41:50
a moze by jakas bramke zrobic albo cos w tym stylu  i wykupne za % ;)

Po odprowadzeniu pary młodej zawsze coś dostajemy :). Przeważnie w ciągu kilku tygodni jest organizowana jakaś wspólna impreza KFM gdzie jest też para młoda lub sam pan młody i jest konsumpcja :).
Czasami trzeba też pogonić gówniarzy, żuli spod kościoła żeby więcej dla nas było :). Chyba, że jest to prawdziwa bramka wtedy co innego.

PS. Bramki ustawia się tylko na drodze do kościoła czyli jeszcze przed ślubem.

Rafał

Oglądałem dziś kawałek ślubu Williama i Kate i muszę powiedzieć, że bez oprawy KFM-u to już nie to samo :P
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Marek_69

Jeśli moje plany nie ulegną zmianie co do wakacji to możesz na mnie liczy. Gratuluje i pozdrawiam. :)

ZWIERZU

dziękuje wszystkim za odpowiedz , w takim razie puszczę listę około lipca dla przypomnienia się. pozdrawiam wszystkich ido zobaczenia na spotkaniach i zlotach:)

Fafik

Na jakimś forum była dyskusja bo jakaś para chciała wynająć motocyklistów do obstawy. Moim zdaniem, obstawa ślubna jest przywilejem. Tak jak na pogrzebie.

Zwierzu nie obraź się, ale najpierw daj się poznać, wypijmy kilka browarów a na pewno przyjedzie kilka osób. Jeśli nikt Cie nie zna będzie ciężko.

moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

Rafał

Cytat: Fafik w  4 Maj 2011, 23:56:05
Na jakimś forum była dyskusja bo jakaś para chciała wynająć motocyklistów do obstawy. Moim zdaniem, obstawa ślubna jest przywilejem. Tak jak na pogrzebie.

Zwierzu nie obraź się, ale najpierw daj się poznać, wypijmy kilka browarów a na pewno przyjedzie kilka osób. Jeśli nikt Cie nie zna będzie ciężko.

To tylko moja wyobraźnia, czy wstępnie zdeklarowało się już parę osób?  ;D

Naturalnie lepiej się poznać żeby nie było tak jak na tym przykładzie:

Cytat: Jaszczur w 28 Kwiecień 2011, 21:54:49
PS. W zeszłym roku była sprawa, że nikt nie zjawił się na obstawie i później para młoda miała żal. Po pierwsze jak dobrze pamiętam do pogoda była bardzo nie pewna a trasa dość daleka. Druga najważniejsza sprawa była to osoba, która tylko się zarejestrowała żeby załatwić sobie taka obstawę. Udział w obstawie jest dobrowolny jak ktoś ma ochotę to jedzie.

Zdanie klucz   ;) :

Cytat: Jaszczur w 28 Kwiecień 2011, 21:54:49
Udział w obstawie jest dobrowolny jak ktoś ma ochotę to jedzie.

Pozdrawiam :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Balcer

Witam Zwierzu!!
Co do wczorajszej naszej rozmowy potwierdzam 16 jestem na miejscu i na pewno się pojawię !!!!
Pozdro!!

BANDERAS

Zwierzu, chętnie się przyłącze jak tylko mi plany wakacyjne pozwolą-pozdro ;)

ZWIERZU

ZWIERZU

witam wszystkich, chciałbym przypomnieć się ze swoim postem sprzed kawałka czasu. Czas był wtedy odległy a teraz to raptem 2 tygodnie. Tak jak w temacie chciałbym Was prosić o udział w paradzie na moim ślubie. Wiem że godzina jest nie wczesna bo 19.00 i że czas wakacyjny, ale będzie mi niezmiernie przyjemnie Was zobaczyć w ten ważny dla mnie dzień. Wyjazd spod klasztoru na Karczówce - po mszy, ciężko mi powiedzieć jak szybko ksiądz ją odprawi :) przejazd przez miasto na Św. Katarzynę do restauracji "Baba Jaga" na ul. kieleckiej 18. Trasę przejazdu wyznaczyliśmy ulicami: Karczówkowską od klasztoru w dół. później w prawo Jagiellońską do Krakowskiej, w lewo do Rogatki, Seminaryjską za bazary pod basen Pika na Szczecińskiej, później już wylot z Kielc na Cedzynę i w Górnie na Św. Katarzynę (lepsza droga niż przez Ciekoty - mniej dziur). Chciałbym raz jeszcze Was zaprosić - nie ukrywam, że woda ognista już na Was czeka choć wiem że nie to jest najważniejsze. Pozdrawiamy serdecznie. Dawid i Ania.