24 Październik 2020, 21:52:46

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/07/16 parada weselna 16 lipiec 2011

Zaczęty przez ZWIERZU, 28 Kwiecień 2011, 04:33:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

ZWIERZU

28 Kwiecień 2011, 04:33:22 Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2011, 18:57:22 by Naitsabes
Witam wszystkich zrzeszonych i nie zrzeszonych motonawijaczy asfaltu. Chciałbym Was poprosić o  paradę na moim ślubie, który odbędzie się 16 lipca 2011 na Karczówce. Ślub ciut nietypowy bo na dwóch kółkach i dość późno bo o 19.00, ale było by mi miło gdyby kilka maszyn mogło uczestniczyć w przejeździe spod Klasztoru Pallotynów na Karczówce do hotelu "Baba Jaga" na Św. Katarzynie.
Zwierzu (Dawid Brodziński) tel 669906864

Rafał

Gratuluję  :D! Faktycznie trochę późnawa godzina. Wstępnie się piszę :). Oby pogoda dopisała!
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

ZWIERZU

godzina fakt późna ale w sumie to środek lata więc słońce jeszcze nad horyzontem :) z góry dziękuję

Buchck

Jak kupię nowe moto to też się piszę ;) Bo na swoim nie nadąże :P
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

Artur RR

Czemu nie, moge dolaczyc do parady :)

Buchck - nie zasmiecaj nam kazdego watku twoim postem typu "jesli bedziecie jechac wolno to moge jechac z wami" Albo "Jak kupie motor to moge jechac " "Kto moze mnie zabrac jako plecaczek" Czlowieku pisz sobie w dziale 50cm3 a nie wszedzie wrzucasz swoje 5 groszy..
Peace Sells... But Who's Buying?

Naitsabes

Jak tylko mnie na wczasy nie wywieje to się pojawię.

qwetom

Kuba`125

28 Kwiecień 2011, 17:40:58 #7 Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2011, 17:51:27 by Kuba`125
To w dniu moich urodzin,ale jak nic się nie zmieni to poczekam, ze świętowaniem , dołożę swoje 3 grosze i odprowadzę młodą parę jak Bóg przykazał :D.A co złego napisał kolega Buhck? Chcę się integrować,odprowadzić młodą parę ,tylko boi się o dotrzymanie tępa.Najwyżej wezmę go jako plecak i będziemy zamykać kolumnę :)
A  przyszłym małżonkom życzę wszystkiego najlepszego  :D
Dziewięć pięć czteRRy ;D

denwer

Jak tylko będę w stanie oczywiście się zjawię.

P.S.
Do wszystkich dyskryminatorów:

Nie ważne co masz pod tyłkiem, lecz ważne co masz nad nim.

I trzymajcie się tej zasady.
(nie każdego stać na super hiper maszynę, lub nie może takiej nabyć z różnych przyczyn)
Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

Cezary

Kolego jak wczesniej obiecalem oczywiscie sie zjawie i mam nadzieje ze znajdzie sie wielu chetnych ktorzy odprowadza naszego kolege i pozegnamy go od wolnosci:)
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

Buchck

Ja chciałem tylko pomóc a propo tego wątku ;) a co do Częstochowy zależało mi na tym wyjeździe dlatego byłem taki nachalny :P
Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

ZWIERZU

na Romeciku też zapraszam - dwa koła ma i to się liczy:)

PAWEŁ

Cytat: ArturSV650S w 28 Kwiecień 2011, 15:21:51

Buchck - nie zasmiecaj nam kazdego watku twoim postem typu "jesli bedziecie jechac wolno to moge jechac z wami" Albo "Jak kupie motor to moge jechac " "Kto moze mnie zabrac jako plecaczek" Czlowieku pisz sobie w dziale 50cm3 a nie wszedzie wrzucasz swoje 5 groszy..

Artur wstałes dzis lewa noga  ;D  :P,
535460255

Cezary

Cytat: ArturSV650S w 28 Kwiecień 2011, 15:21:51

Młody chciałby pojezdzic w grupie i ma nadzieje ze go ktos kiedys zabierze. Nie masz takiego problemu jak on wiec postaraj sie go zrozumiec...
A po drugie to nie jest miejsce do pisania takich tematów.
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..

jaszczur

28 Kwiecień 2011, 21:54:49 #14 Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2011, 23:56:16 by Jaszczur
Buchck jeżeli Twój sprzęt pojedzie 60km na godzinę to nie ma problemu żebyś dołączył.
Do tej pory na 6-8 obstawach samochodu państwa młodych, których mieliśmy przyjemność prowadzić kolumna poruszała się z prędkością 40-60km/h.

Najważniejsze sprawa na obstawach ślubów to założenia białej koszuli jak ktoś ma to do tego kamizelka i muszka. Wtedy kierowcy widząc tak ubraną grupę motocykli wiedzą, że jest to obstawa ślubu i są bardzie przychylni w przepuszczaniu. Do tego dobrze jest ubrać motocykle w same grube wstążki wiązane przy lusterkach długość wstążki 1 metr - przygotowanie takich wstążek leży w gestii świadków młodej pary.

PS. W zeszłym roku była sprawa, że nikt nie zjawił się na obstawie i później para młoda miała żal. Po pierwsze jak dobrze pamiętam do pogoda była bardzo nie pewna a trasa dość daleka. Druga najważniejsza sprawa była to osoba, która tylko się zarejestrowała żeby załatwić sobie taka obstawę. Udział w obstawie jest dobrowolny jak ktoś ma ochotę to jedzie. Co do ubrania białek koszuli to jest to wyraz szacunku dla młodej pary, plus to co wyżej napisałem przychylność puszkarzy.

Zwierzu do ślubu jeszcze kawał czasu  po 10 lipca załóż listę kto będzie chciał przyjechać:).