24 Październik 2020, 21:25:15

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2011/04/23 Wspólne święcenie pokarmów św.Józef

Zaczęty przez kali, 20 Kwiecień 2011, 12:23:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

kali

23 Kwiecień 2011, 13:55:09 #15 Ostatnia edycja: 23 Kwiecień 2011, 15:13:18 by kali
Dziękuję wszystkim za wspólne poświęcenie Wielkanocnych pokarmów.
Ks. proboszcz Jan Iłczyk już dzisiaj zapraszał wszystkich motocyklistów Kielc na przyszły rok i wyraził szczerą ochotę na wpisanie tej tradycji w kalendarz Parafii św. Józefa Robotnika i wszystkich motocyklistów.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
Wielkanoc to święta zmartwychwstania, to czas wiary poznania.Niech święta wielkiej nocy pełne będą boskiej mocy. Niech zdrowie dopisuje, a jajko dobrze smakuje.

kali

Duszmen

Dzięki Kali za inicjatywę i organizację, spoko ten proboszcz i super wyszło święcenie. Dostałem podwójnie wodą ale chyba wszystkie grzechy mi zmyło :)  Jak na pierwszy raz i krótki czas tego wątku w KFM wyszło bardzo dobrze. Naliczyłem 46 maszyn.
Wszystkim motocyklistom i sympatykom życzę spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych, chwili zadumy nad śmiercią Chrystusa, mokrego poniedziałku, i do zobaczenia na trasie.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

karola

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy wszystkim motocyklistom i motocyklistkom: zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju oraz
serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Karola i Erni
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20