24 Wrzesień 2020, 07:13:29

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Timtravery

Zaczęty przez timtravery, 15 Kwiecień 2011, 16:32:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

timtravery

Witam!
Mam na imię Janek, 24 lata, obecnie zamieszkuję gród Kraka (studia).
Motocykle to temat który przewija się w moim życiu od dawna, choć dopiero teraz przyszedł czas na poważniejszy motocykl. Moja przygoda z 2oo zaczęła się w szkole podstawowej kiedy to postanowiłem uruchomić motorower mojego ojca marki romet kadet. A że talent do rozkręcania mam niezły silnik po paru godzinach był rozpołowiony ;). Niestety ze złożeniem nie poszło tak dobrze, ale przynajmniej sprowokowałem ojca do działań- tak po tygodniu starań i prac mogłem odbyć pierwszą przejażdżkę. Już po roku silnik został przerobiony (polerowanie kanałów, zmiana układu wydechowego, gaźnika, stopnia sprężania), co dało niezły efekt w postaci znacznego przyrostu mocy :D- niestety nie wytrzymywały tego przekładnie :(. Później przyszedł czas na MZ ETZ 250 , na której zaliczyłem pierwszego niezłego dzwona- nie z mojej winy. Do tej pory czeka na odrestaurowanie, na co nie pozwoliły studia...

Powodem dla którego zarejestrowałem się na forum jest plan zakupu motocykle Aprilia Pegaso 650, a dokładnie tego egzemplarza-
http://otomoto.pl/aprilia-pegaso-M2554036.html
Tablice wskazują że toczyła się po Kielcach i byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie info na temat tej apriliki.
Z góry dzięki za pomoc!
Pozdrawiam

Tim

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

PAWEŁ

535460255

Buchaj

15 Kwiecień 2011, 18:00:42 #3 Ostatnia edycja: 15 Kwiecień 2011, 18:04:17 by Buchaj
Cześć:)

Nikt na forum Ci chyba nie poleci tego komisu:)
Tutaj chodzi o pasję...

Szczurkov

Witaj
Odradzam kupowania czegokolwiek w tym "komisie"!
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Dżej Dżej

Hej!
Jestem z kolegami. 3 razy NIE!!!!!!!!
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

pająk

15 Kwiecień 2011, 22:11:56 #6 Ostatnia edycja: 16 Kwiecień 2011, 02:41:08 by pająk
timtravery witaj!!!  :)
Faktem jest, że w tym komisie głównie motocykle powypadkowe z zagranicy. Jednak ten jest zarejestrowany i nie pasuje do pozostałej kolekcji. Warto podjechać z fachowcem i obejrzeć ten egzemplarz...  ;)
mobile: 661 894 184                     A2Rh+

Kuba`125

Z tego co wiem same powypadkowe igły,głównie z Francji.Ja bym sobie gitary nie zawracał ;)
Witaj ,obyś szybko znalazł dobre moto :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Cezary

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszaja dusze..