2 Grudzień 2020, 19:04:18

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Co to nikt nic nie przerabia??

Zaczęty przez mati_cze, 17 Sierpień 2009, 01:03:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

mati_cze

Zastanawia mnie dla czego ta rubryka jest jest jeszcze pusta. Zawsze myślałem że motocykl jest w pewnym sęsie wyrażeniem samego siebie. Potrafię zrozumieć, że jest na tyle różnych moto,że każdy znajdzie coś dla siebie ale nie oszukujmy się nic nie jest doskonałe (nawet HONDA)  ;) dlatego mam troszke zmieniony przedni reflektor :) Proponuję aby osoby, które mają cokolwiek zmienione lub dodane do moto opisały to i bardzo fajnie jakby pojawiły się fotki:)

Pozdrawiam wszystkich :)
Kim jestem? Jestem sobie:)

blaz

Niestety zima coraz bliżej, a to idealny czas na ciecie gięcie i inne wyczyny, a wtedy będzie o czym pisac...
Błażej Wawszczyk

azrael88

No ja akuratnie nie robiłem przy moto tuningu przez wielkie T, ot dołożyłem gmole, sakwy, krawat etc, ale to raczej podchodzi pod "ubranie" ;)

A swoją drogą, czy znacie kogoś kto podjąby się polerki pokryw silnika, w sposób rzetelny i profesjonalny?

SebOOl

Pogadaj z Jankiem co ma warsztat za Agroma na Krakwoskiej. On sie bawi takimi rzeczami.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/