3 Grudzień 2020, 20:56:41

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Latanko na małych sprzętach

Zaczęty przez Kuba`125, 10 Kwiecień 2011, 23:57:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

matti01ck

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, ma czas i chęci to dzisiaj o 14.30 zapraszam na parking przy Placu Wolności na małe popołudniowe śmiganie :) czekam 15-20 minut później będę śmigał po mieście..
Matti - 663 93 63 63

Kuba`125

Panowie ,może mały wypad w sobotę po południu :D?
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Buchck

Ja jestem chętny :P
Proponuje pojechać na ten piknik motocyklowy :P
tel. 782-878-409
"Pal gumę, a nie umysł"

matti01ck

Ja co prawda wróciłem dopiero z pracy ale jak zbiorę się koło 11 z wyra to można będzie gdzieś śmignąć :)
Matti - 663 93 63 63

Kuba`125

Witam,jutro jeżeli będzie względnie sucho to zamierzam troszkę pośmigać(co prawda niby jutro deszcz,ale może będzie sucha chwila) pisałby się ktoś? :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

MarcinKielce

Ja swoją motorynkę złożyłem i nawet udało się że jeździ, może w okolicach weekendu zrobimy jakąś rundkę testową?? Ale jest na dotarciu dopiero :)
---Nie ważne czym jeździsz. Ważne jak tym jeździsz.---

Kuba`125

Jak najbardziej o ile wydostane moto z garażu ,przez pie***ony remont mam cały garaż  zawalony >:(
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Carbon

Siemka nowy tu troche jestem ale chętnie bym pośmigał z wami mam cbf 125 więc chyba nie będzie problemu pośmigać z wami jak znajdzie się czas i pogoda

Kuba`125

Witam co prawda ,zapowiadają brzydką pogodę na weekend,ale co tam ,jest ktoś chętny na jakąś wycieczkę w sobotę bądź niedziele. Pojechać sobie np w jakieś ciekawe miejsce? :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D

Klaudyna-motoryna

Też bym się pisała albowiem jestem nową posiadaczką Gilery Dna . ;) Więc jak najbardziej. ;]
Kaja ;*

Mitaro

Czy planujecie pojeździć? Trochy jeszcze zimno, ale mojego tego roku już przegoniłem z 4 razy. Coś mi tam źle pali po tej zimie i chyba gaźnik trzeba regulować ale w sumie to mógłbym spróbować gdzieś się karnać dalej.

Kuba`125

Ja planuje zacząć jazdy od kwietnia ,ew. końcówka marca. Dzisiaj widziałem dość sporo motocykli także z towarzystwem nie powinno być kłopotu, ja zawsze baardzo chętnie ,ale dla mnie jeszcze trochę za zimno :(.
Dziewięć pięć czteRRy ;D

PatrykoD

Nie będę zakładał nowego tematu bo nie ma takiej potrzeby.
Jutro jest rozpoczęcie sezonu organizowane przez klub tkkj.net
Tradycyjnie 12.00 parking Homo-Homini ;)
Zapraszamy! :)

DLA JASNOŚĆI - SOBOTA 14.04.2012 GODZ 12.00

Mitaro

Ja byłem :) Na 30min ale byłem.
Trochę było ludzi.

Kuba`125

Witam, miałby ktoś ochotę pośmigać jutro ? :)
Dziewięć pięć czteRRy ;D